Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2019, 17:02

Świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store – najlepsze okazje z kuponem o wartości 40 zł

Dwa dni temu w Epic Games Store ruszyła świąteczna wyprzedaż. W jej ramach można zdobyć kupon o wartości 40 złotych do wykorzystania w tym sklepie. Dzięki niemu możecie nabyć przecenione produkcje w jeszcze niższej cenie. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy najlepsze oferty.

Wyprzedaż świąteczna to dobra okazja, by zakupić gry w atrakcyjnych cenach. - Świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store – najlepsze okazje z kuponem o wartości 40 zł - wiadomość - 2019-12-21
Wyprzedaż świąteczna to dobra okazja, by zakupić gry w atrakcyjnych cenach.

W Epic Games Store trwa właśnie świąteczna wyprzedaż. Jednym z jej elementów jest kupon o wartości 40 zł, do wykorzystania przy zakupach za minimum 59,99 zł. Można go zdobyć, klikając w przycisk „odbierz” na stronie poświęconej promocji. Warto wspomnieć, że akcja dobiegnie końca 1 stycznia 2020 roku. Z samym wykorzystaniem kuponu nie trzeba się spieszyć, gdyż utraci on ważność dopiero 1 maja 2020 roku o 8:59.

Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy najlepsze oferty z zastosowaniem wspomnianego powyżej kuponu.

Najlepsze oferty ze świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store

Z pełną ofertą tytułów objętych świąteczną wyprzedażą zapoznasz się tutaj.

UWAGA: Powyższe ceny uwzględniają wartość kuponu. Jeśli wykorzystasz go do zakupu tytułu objętego świąteczną promocją za minimum 59,99 zł, to otrzymasz kolejny.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.