Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2019, 18:02

SUPERHOT za darmo w Epic Games Store

Z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store codziennie przez półtora tygodnia będzie można odebrać darmową grę. Po TowerFall: Ascension przyszła kolej na nietypową strzelaninę FPP - SUPERHOT.

Przez najbliższą dobę możecie zdobyć SUPERHOT za darmo. - SUPERHOT za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-21
Przez najbliższą dobę możecie zdobyć SUPERHOT za darmo.

W ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store codziennie przez 12 dni można odbierać kolejne darmowe gry. Dziś udostępniono trzecią produkcję objętą promocją. Jest nią SUPERHOT, czyli nietypowa strzelanina FPP. Aby ją zdobyć, należy udać się na kartę tytułu, kliknąć na „odbierz” i potwierdzić zamówienie. Oferta ważna jest tylko przez dobę – do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego.

SUPERHOT to strzelanina FPP kładąca duży nacisk na czas, który płynie tylko wtedy, gdy gracz się porusza. Za jej produkcję odpowiada rodzime studio SUPERHOT team. Gra spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 82%, a nasz recenzent wystawił jej 8/10 punktów.

Należy pamiętać, że jutro o 17:00 w Epic Games Store zostanie udostępniona czwarta gra objęta promocją. Na ten moment jej tytuł pozostaje tajemnicą.