Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2021, 10:54

Świat WoW odtworzony w Valheim dzięki modowi

Dzięki modyfikacji Valheim of Warcraft gracze bawiący się w produkcji Iron Gate Studios mogą eksplorować świat przypominający Azeroth z popularnej gry MMORPG Blizzard Entertainment.

W SKRÓCIE:

  1. mod Valheim of Warcraft odtwarza Azeroth w grze Iron Gate Studio;
  2. modyfikacja jest dostępna w dwóch wariantach – normalnym i oferującym świat z czasów dodatku WoW: Cataclysm.

Jesteście fanami zarówno Valheim, jak i World of Warcraft? A może chcielibyście pograć w survival od Iron Gate Studio w lokacjach, które przypominają świat megahitu Blizzard Entertainment? Jeśli tak, to powinniście zainteresować się modem Valheim of Warcraft, który oferuje mapę nawiązującą topografią do Azeroth.

Modyfikacja obejmuje takie miejsca, jak Eastern Kingdoms, Kalimdor, Nothrend, Wandering Isle, Pandaria, Broken Isles czy Timeless Isle (na tej ostatniej zaczynamy zabawę). Każda zona ma własną ścieżkę progresji, ale z czasem łączą się one ze sobą, pozwalając kilku osobom na wspólną zabawę. Nie zabrakło także opcji szybkiej podróży (statki, zeppeliny i podziemne pociągi zostały zastąpione portalami).

Warto odnotować, że dzieło wymaga do działania moda Better Continents, który daje twórcom znacznie więcej swobody w zakresie kształtowania terenu w Valheim. Obydwie modyfikacje znajdziecie w serwisie Nexus Mods, przy czym Valheim of Warcraft jest dostępne w dwóch wariantach: VoW Azeroth oraz VoW Cataclysm (odtwarza Azeroth z czasów dodatku Cataclysm, z wyspą Quel’Danas jako punktem startowym).

  1. Dlaczego Valheim się nie nudzi? Bo ścinanie drzew to przygoda
  2. Valheim – poradnik
  3. Valheim – strona oficjalna
E3 2021