Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 17:03

autor: Renox

SUPERHOT – zobacz nowy zwiastun polskiej strzelanki logicznej

Tegoroczna edycja targów E3 nie obyła się bez polskiego akcentu. W sieci pojawił się nowy zwiastun polskiej strzelanki logicznej, gry SUPERHOT. Nagranie jest stosunkowo krótkie, ale pozwala przyjrzeć się działaniu bodaj najistotniejszego elementu rozgrywki – czasu.

W skrócie o SUPERHOT:
  • Producent: Blue Bric
  • Platformy sprzętowe: PC, XONE
  • Gatunek: logiczna strzelanka
  • Premiera: 2015 rok

SUPERHOT to polski shooter tworzony przez łódzkie studio Blue Bric. Produkcja działa na silniku Unity, oferując minimalistyczną, niezwykle sterylną oprawę wizualną. Trzon rozgrywki stanowi tutaj konieczność wyeliminowania wszystkich przebywających w danym pomieszczeniu przeciwników. Najistotniejszym elementem zabawy jest jednak czas, który płynie tylko wtedy, kiedy poruszamy się naszą postacią. Odpowiednia ocena trajektorii wystrzelonych pocisków i omijanie ich przez manipulowanie wspomnianym czasem to klucz do płynnego pokonywania kolejnych etapów. Mechanikę rozgrywki można zobaczyć na umieszczonym wyżej zwiastunie.

Gra zadebiutuje na PC i konsoli Xbox One pod koniec tego roku. Warto wspomnieć, że komercyjna wersja omawianego tytułu powstała za sprawą udanej zbiórki pieniędzy w serwisie Kickstarter, dzięki której Polacy otrzymali ponad 250 tysiący dolarów. Prototyp SUPERHOT można wypróbować na oficjalnej stronie gry – wystarczy odpowiednia przeglądarka internetowa.

SUPERHOT zadebiutuje na PC oraz XONE jeszcze w tym roku. - SUPERHOT – zobacz nowy zwiastun polskiej strzelanki logicznej - wiadomość - 2015-06-16
SUPERHOT zadebiutuje na PC oraz XONE jeszcze w tym roku.