Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2015, 14:00

autor: Ender

Submerged – premiera na konsolach i PC na początku sierpnia

Oryginalna eksploracyjno-przygodowa gra Submereged, w której wcielamy się w młodą dziewczynę odkrywającą tajemnice zatopionego miasta, zadebiutuje na początku sierpnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach PC.

Grę napędza silnik Unreal Engine 4 - Submerged – premiera na konsolach i PC na początku sierpnia - wiadomość - 2015-07-25
Grę napędza silnik Unreal Engine 4

O grze Submerged informowaliśmy po raz pierwszy jeszcze w październiku ubiegłego roku. Za projekt odpowiada studio Uppercut Games, znane dzięki mobilnej serii gier akcji Epoch. Tytuł jest postapokaliptyczną eksploracyjną grą przygodową, pozbawioną potyczek z przeciwnikami. Deweloperzy zdradzili właśnie, że produkcja zadebiutuje w sprzedaży 4 sierpnia, na komputerach PC (Steam) oraz konsoli PlayStation 4. 7 sierpnia gra trafi również do posiadaczy Xboksów One.

W Submerged wcielamy się w młodą dziewczynę o imieniu Miku, która dociera na łodzi do zatopionej metropolii, mając nadzieję, że znajdzie w niej lekarstwo dla chorego brata. Twórcy obiecują rozległe i interesujące lokacje, pełne niespodzianek i ukrytych wskazówek, co do wcześniejszych losów zniszczonego miasta. Akcję obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby, a rozgrywka postawi przed nami różnego rodzaju wyzwania platformowe jak również zagadki logiczne. Gracze mogą przeszukiwać miasto we własnym tempie, ciesząc się imponującymi widokami, które zapewnia silnik Unreal Engine 4. Atmosferę budować ma również ścieżka muzyczna skomponowana przez wielokrotnie nagradzanego Jeffa van Dycka, znanego dzięki muzyce jaką przygotował dla cyklu Total War oraz Alien: Isolation.

  1. Oficjalna strona Submerged
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Submerged

Submerged