Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2022, 20:05

Śliczne Stray ma zaktualizowany termin premiery

Sony przybliżyło termin premiery uroczej przygodówki Stray oraz dwóch innych gier. Gotowi na wcielenie się w słodkiego kota?

Gdy w Korei Południowej ustalono kategorię wiekową dla znakomicie prezentującej się gry Stray, można było pokusić się o wniosek, że jej premiera nie jest zbyt odległa. Dzisiejszy wpis na oficjalnym koncie marki PlayStation na Twitterze wskazuje, że trzecioosobowa przygodówka w cyberpunkowych realiach ze słodkim kotem w roli głównej ukaże się latem 2022 roku. Na konkretną datę musimy jednak jeszcze poczekać. Przypominam, że gra wyjdzie na PC, PS4 i PS5.

Przy okazji poznaliśmy terminy premier dwóch innych tytułów. Mowa o przygodówce We Are OFK, która opowiada o narodzinach nowego zespołu muzycznego, oraz dobrze się zapowiadającym „rogaliku” Cult of the Lamb. Pierwsza produkcja – podobnie jak Stray – ma wyjść latem 2022 roku, a druga jesienią.

Krótki filmik prezentujący wszystkie trzy omówione gry możecie obejrzeć poniżej.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej