Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 maja 2020, 13:50

autor: Entelarmer

Strategia o ruchu oporu w III Rzeszy trafiła na Androida i iOS

Gra Through the Darkest of Times doczekała się wersji mobilnej. Strategia, w której kierujemy ruchem oporu przeciw nazistom w Berlinie, jest już dostępna na urządzeniach z systemami Android oraz iOS.

Strategia o ruchu oporu w III Rzeszy trafiła na Androida i iOS - ilustracja #1
Walka z nazistami przenosi się na front mobilny.

Po nieco ponad 4 miesiącach strategia Through the Darkest of Times zadebiutowała na urządzeniach mobilnych. Od końca stycznia z tą nietypową produkcją o berlińskim ruchu oporu przeciw nazistom z lat 30. XX wieku mogli zapoznać się posiadacze komputerów osobistych. Na Steamie produkcję oceniło 280 osób, z czego 87% wypowiedziało się pozytywnie o tytule. Dzieło zespołu Paintbucket Games zostało też przychylnie przyjęte przez recenzentów, uzyskując średnią 71/100 z 23 recenzji (via Metacritic).

Mobilne Through the Darkest of Times możecie pobrać na urządzeniach z Androidem oraz iOS-em bezpośrednio ze sklepów Google Play oraz App Store. Aplikacja kosztuje 33,99 zł na platformie firmy Google oraz 32,99 złotego w wersji na system Apple.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Through the Darkest of Times

Through the Darkest of Times