Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2017, 09:56

autor: Góral

Stories Untold - straszna tekstowa przygodówka doczekała się dema

Stories Untold to niecodzienna tekstowa przygodówka w klimacie horroru, która kilka tygodni temu ukazała się na Steamie. Jeżeli zastanawialiście się nad jej zakupem, to warto wcześniej sprawdzić udostępnione przez deweloperów demo.

Studio No Code wypuściło wersję demonstracyjną gry Stories Untold. Jest to ciekawa tekstowa przygodówka z elementami horroru. Podczas zabawy poznajemy cztery historie, w których bierzemy udział, wpisując odpowiednie komendy na komputerze oraz rozwiązując proste zagadki. Jest to dość niecodzienny, ale bardzo interesujący projekt, więc gorąco zachęcamy do jego sprawdzenia. Demo pozwala pobawić się w pierwszym opowiadaniu zatytułowanym The House Abandon, czyli zremasterowanej wersji wcześniejszej produkcji studia o tej samej nazwie.

Wypuszczenie dema okazało się świetną okazją do przecenienia produkcji. Obecnie Stories Untold kupicie za 7,49 euro, a więc około 32 zł. Promocja potrwa do 31 marca. Jednocześnie studio No Code udostępniło ścieżkę dźwiękową – możecie ją nabyć za 1,99 euro (około 8 zł).

Produkcja studia No Code ukazała się kilka tygodni temu i zebrała sporo pochwał. Recenzenci chwalą Stories Untold za opowiadane historie, klimat lat osiemdziesiątych oraz nietypowe podejście do zabawy, pokazujące, że w gatunku tekstowych przygodówek da się jeszcze czymś zaskoczyć. Chyba największą wadą jest długość gry. Stories Untold spokojnie ukończycie podczas jednego podejścia, gdyż poznanie wszystkich czterech opowiadań zajmuje mniej więcej trzy godziny.

Stories Untold - straszna tekstowa przygodówka doczekała się dema - ilustracja #1

Ostatnia aktualizacja: 2017-03-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Stories Untold

Stories Untold