Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2021, 19:04

Weź udział w testach nowej gry twórców RPG GreedFall

Studio Spiders rozpoczęło poszukiwania chętnych do testów SteelRising, czyli action RPG-a osadzonego w alternatywnej wersji rzeczywistości. Zgłosić może się każdy zainteresowany.

W skrócie:

  1. studio Spiders ogłosiło start naboru do zaplanowanych na początek marca zamkniętych testów swojej najnowszej produkcji SteelRising;
  2. aby zgłosić się do udziału, należy wypełnić specjalną ankietę;
  3. osoby zakwalifikowane do testów zostaną o tym poinformowane e-mailowo w późniejszym terminie.

W połowie ubiegłego roku studio Spiders, znane między innymi z gry GreedFall, zapowiedziało swój najnowszy projekt – SteelRising. Teraz twórcy szukają osób, które byłyby zainteresowane przedpremierowym sprawdzeniem tytułu.

Aby dołączyć do testów, należy kliknąć w link znajdujący się w zamieszczonym poniżej wpisie. Znajdziecie tam ankietę zgłoszeniową, w której musicie podać między innymi swoje dane osobowe, specyfikację komputera oraz preferencje dotyczące sterowania i platform sprzętowych.

Po zamknięciu rejestracji twórcy skontaktują się e-mailowo z wybranymi osobami. Należy także pamiętać, że zakwalifikowanie się do testów wymaga zgodzenia się na zachowanie poufności. Sama data prób nie została doprecyzowana. Wiadomo jednak, że odbędą się one na początku marca i potrwają od 7 do 10 dni.

SteelRising to action RPG osadzony w alternatywnej wersji Paryża z czasów rewolucji francuskiej. W tej wersji świata powstańcy walczą z armią króla Ludwika XVI składającą się z humanoidalnych automatonów. My wcielimy się w jedną z tych maszyn – Aegis – której zadaniem jest ochrona Marii Antoniny. Tytuł ma trafić na PC, PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S w nieokreślonym do tej pory terminie.

  1. Spiders – oficjalna strona