Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2022, 09:38

Valve prezentuje przedsmak Steam Winter Sale, wyprzedaż już za kilka dni

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami Steam Winter Sale 2022, Valve wypuściło krótki trailer zapowiadający najnowszą promocję.

Źródło fot. Valve
i

Święta tuż-tuż, a to oznacza, że wkrótce na platformie Steam wystartuje zimowa wyprzedaż Winter Sale 2022. Wydarzenie rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 5 stycznia.

Valve o nadchodzącej promocji poinformowało za pośrednictwem krótkiego trailera, w którym pojawiają się takie produkcje, jak: Fallout 76, Ready or Not, Persona 5 Royal, F1 Manager 2022, New World czy The Wandering Village.

Pożądany przez Was tytuł nie znalazł się w najnowszej zapowiedzi? Nie ma powodów do obaw. Cykliczna, zimowo-świąteczna promocja Steama zawsze obfituje w wiele zaskakujących promocji – również tych obejmujących topowe produkcje.

Coś nam podpowiada, że steamowa promocja może objąć kilka tytułów z tegorocznej gali The Game Awards. Czy na wyprzedaż trafi „Gra Roku” Elden Ring, a może ceniony i niezależny Stray?

Co ciekawe, oprócz samej wyprzedaży na Steamie zorganizowane zostanie wydarzenie, które umożliwi zdobycie unikalnych kart kolekcjonerskich i odznak, w zamian za dokonane zakupy i spędzony czas w grach w dniach promocji.

Platforma Valve ostatnimi czasy ma się naprawdę dobrze. W listopadzie Steam odnotował rekordową liczbę osób jednocześnie zalogowanych – było ich 31 milionów. Duży wpływ na to wydają się mieć cykliczne wyprzedaże czy wsparcie systemowe dla ponad 100 języków.

  1. Oficjalna strona internetowa Steam

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej