Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2022, 20:30

Steam Sale na weekend - 11 gier za mniej niż 30 zł

Na Steamie trwa promocja weekendowa. Wśród ofert znajdziecie wiele tytułów za mniej niż 30 zł.

Źrodło fot. Steam
i

Na Steamie trwa obecnie weekendowa wyprzedaż. Wśród przecenionych produkcji znajdziecie wiele gier za mniej niż 30 zł, a poniżej prezentujemy jedenaście wybranych ofert. Należy mieć na uwadze, że akcje są ograniczone czasowo, więc przed zakupem należy się upewnić, czy dane oferty jeszcze obowiązują.

Wszystkie promocje na Steamie

Papetura za 25,99 zł

Papetura to polska przygodówka point-and-click, której akcja osadzona została w świecie zbudowanym w całości z kartonu i papieru. W grze wcielamy się w prowadzącego samotne życie stworka o imieniu Pape. Pewnego dnia ucieka on ze swojego więzienia i poznaje Turę. Duet wspólnie przeżywa wiele przygód.

Papetura na Steamie

Impostor Factory za 24,11 zł

Impostor Factory to trzecia odsłona cyklu gier przygodowych rozpoczętego przez To the Moon. Kierujemy poczynaniami dwójki lekarzy – Eve Rosalene oraz Neila Wattsa. Duet ten, wykorzystując nowoczesną technologię, przenosi się do wnętrza umysłu umierających osób. Dzięki temu bohaterowie mogą poznać ich ostatnie życzenie i wypełnić je, zanim odejdą. Tym razem pacjentem jest Quincy – mężczyzna, który pewnego razu otrzymał zaproszenie na przyjęcie w tajemniczym dworku. Na miejscu odkrył on maszynę czasu.

Impostor Factory na Steamie

Steam Sale na weekend – pozostałe promocje

  1. Assassin's Creed 2 (angielski) – 11,97 zł (-70%)
  2. Assassin’s Creed Brotherhood (polski) – 17,97 zł (-70%)
  3. Egypt: Old Kingdom (angielski) – 13,49 zł (-75%)
  4. Injustice 2 (polski) – 18 zł (-90%)
  5. Need for Speed Heat (polski) – 14,49 zł (-95%)
  6. Screencheat (angielski) – 11,33 zł (-79%)
  7. SUPERHOT (polski) – 8,99 zł (-70%)
  8. Terraria (polski) – 17,99 zł (-50%)
  9. Westworld Awakening (angielski) – 21,59 zł (-80%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej