Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Impostor Factory (PC)
OkładkaImpostor Factory (PC)

Impostor Factory PC

To the Moon 3: Impostor Factory

Impostor Factory stanowi trzecią odsłonę serii To the Moon. W czasie zabawy gracz ponownie wciela się w duet lekarzy i przenosi się do umysłu umierającej osoby, by spełnić jej ostatnie życzenie. Gra jest dziełem studia Freebird Games.

Przygodowe | science fiction | 2D | indie | eksperymentalne/artystyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Impostor Factory Premiera PC

grudzień2021

Steam

grudzień2021

producent: Freebird Games wydawca: Freebird Games Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Impostor Factory

Crudelis

Samsara Room

Doom & Destiny

Impostor Factory to trzecia odsłona zapoczątkowanego w 2011 roku cyklu gier przygodowych To the Moon. Podobnie jak w przypadku poprzednich części za produkcję odpowiada studio Freebird Games.

Fabuła

Fabuła To the Moon 3: Impostor Factory została skonstruowana w taki sposób, by znajomość poprzednich dwóch części nie była wymagana. Gracz ponownie kieruje dwójką lekarzy – Evę Rosalene oraz Neila Wattsa – którzy wykorzystują nowoczesną technologię, by przenieść się do wnętrza umysłu umierającej osoby. Dzięki temu mogą oni poznać jej ostatnie życzenie i wypełnić je, zanim umrze.

Tym razem pacjentem duetu lekarzy jest Quincy. Pewnego razu otrzymał on zaproszenie na przyjęcie w podejrzanym dworku. Miejsce to miało w sobie pewien magnetyzm, dlatego też bohater zdecydował się tam udać. Decyzja ta sprawiła, że mężczyzna dokonał niezwykłego znaleziska – na terenie posiadłości odkrył maszynę czasu.

Mechanika

Mechanizmy rozgrywki w To the Moon 3: Impostor Factory pozostały takie same, jak w poprzednich odsłonach cyklu. Gracz ma więc do czynienia z klasyczną przygodówką, w której zajmuje się eksplorowaniem świata, rozmawianiem z napotkanymi postaciami oraz odszukiwaniem kul symbolizujących wspomnienia umierającego.

Kwestie techniczne

Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, To the Moon 3: Impostor Factory oferuje uproszczoną oprawę graficzną inspirowaną 16-bitowymi grami jRPG.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Impostor Factory: 12+

Impostor Factory Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium III 800 MHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8/10