Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 21:20

Steam Sale na weekend - 10 gier za mniej niż 20 zł

Na Steamie trwa promocja weekendowa. Wśród ofert znajdziecie wiele tytułów za mniej niż 20 zł.

Źrodło fot. Arkane Studios
i

Na Steamie trwa obecnie weekendowa wyprzedaż. Wśród przecenionych produkcji znajdziecie wiele gier za mniej niż 20 zł, a poniżej prezentujemy dziesięć wybranych pozycji. Należy mieć na uwadze, że akcje są ograniczone czasowo, więc należy się upewnić, czy dane oferty obowiązują.

Wszystkie promocje na Steamie

Wolfenstein: Youngblood za 15,80 zł

Wolfenstein: Youngblood to stworzona z myślą o kooperacyjnej zabawie odsłona popularnego cyklu FPS-ów. Akcja przedstawiona w tytule ma miejsce w latach 80., ok. dwie dekady po wydarzeniach znanych z Wolfensteina II: The New Colossus. Protagonista poprzednich gier, B. J. Blazkowicz, zniknął bez śladu. Do walki z nazistami dołączyły jednak jego córki: bliźniaczki Jessica i Sophie. Wcielając się w nie, lądujemy w opanowanym przez Trzecią Rzeszę Paryżu, gdzie wspieramy ruch oporu w walce z okupantem z III Rzeszy.

Wolfenstein: Youngblood na Steamie

Night Call: Deluxe Edition za 16,56 zł

Night Call to przygodówka w klimacie noir. Podczas zabawy wcielamy się w paryskiego taksówkarza pracującego na nocnej zmianie, który pewnego dnia wpada w niemałe tarapaty. Miastem wstrząsa seria brutalnych morderstw, a bohater okazuje się ostatnią znaną osobą, która miała styczność z jedną z ofiar zabójcy. W związku z tym policja zmusza go do pomocy w śledztwie. Od tej pory musi on wypytywać swoich klientów o wszystko, co wiedzą na temat zbrodni.

Night Call na Steamie

Steam Sale na weekend – pozostałe promocje

  1. Age of Defense (angielski) – 17,99 zł (-50%)
  2. Hacknet (angielski) – 5,39 zł (-85%)
  3. Headliner (angielski) – 12,05 zł (-33%)
  4. Necrosmith (polski) – 8,24 zł (-25%)
  5. Neo Cab (angielski) – 10,79 zł (-80%)
  6. Orwell: Ignorance Is Strength Deluxe Edition (angielski) – 16,18 zł (-78%)
  7. Return to Castle Wolfenstein (angielski) – 5,99 zł (-70%)
  8. The Stillness of the Wind (angielski) – 7,04 zł (-85%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej