Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2019, 13:25

autor: Froozyy

Steam Summer Sale powinno ruszyć już za 5 dni

Według przecieków podanych przez serwis SteamDB letnia wyprzedaż Steam Grand Prix Summer Sale ruszy dokładnie 25 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wszystko potrwa dwa tygodnie, koniec planowany jest na 9 lipca.

Szykujcie portfele! - Steam Summer Sale powinno ruszyć już za 5 dni - wiadomość - 2019-06-20
Szykujcie portfele!

Według przecieków sprzed miesiąca Steam Grand Prix Summer Sale wystartuje już za 5 dni. Przypomniał nam o tym na swoim Twitterze serwis SteamDB. To również dzięki niemu poznaliśmy ostatnio prawdopodobną datę rozpoczęcia i zakończenia letniej wyprzedaży, która ma potrwać dokładnie dwa tygodnie, od 25 czerwca do 9 lipca.

Trzeba jednak pamiętać, że Valve nie ma w zwyczaju oficjalnie ogłaszać swoich wyprzedaży przed czasem, czyli póki co wszystkie informacje nie są potwierdzone. Czy przecieki na temat planowanej daty rozpoczęcia Steam Grand Prix Summer Sale okażą się prawdziwe, dowiemy się dopiero 25 czerwca o godzinie 19:00. Dokładne odliczanie do startu wyprzedaży możecie zobaczyć na portalu whenisthenextsteamsale.com.

Jednak można śmiało stwierdzić, że jak co roku, Steam Summer Sale zbliża się wielkimi krokami. Istnieje szansa, żę będą na nas czekać fantastyczne zniżki, warto więc na kilka dni przed dodać pozycje, które Was interesują, do swojej listy życzeń, żeby nie pogubić się wśród wszystkich rabatów.

Standardowo letnia wyprzedaż przynosi też masę innych atrakcji dla użytkowników Steama. W zeszłym roku można było zagrać w minigrę o Zniżkosmitach, w której do wygrania były nagrody. Oprócz tego z pewnością pojawi się możliwość zdobywania okolicznościowych kart kolekcjonerskich. Tradycyjnie będzie można tworzyć z nich specjalne odznaki lub, jeśli nie interesują nas przedmioty kosmetyczne dla naszego profilu, sprzedać je z zyskiem na rynku Steam.