Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2023, 19:43

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 17 marca 2023 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot i Call of Duty: Modern Warfare II (darmowy weekend).

Źródło fot. Activision
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Helpless – darmowa gra

Helpless to przygodówka osadzona w realiach postapokaliptycznych. W czasie zabawy wcielamy się w chłopca, który musi przetrwać w świecie zniszczonym przez słońce.

Helpless na Steamie

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 17 marca 2023 roku - ilustracja #1
Źródło: Bonne Journée Studio.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot – do odebrania za darmo

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure to samodzielna wersja rozszerzenia do Borderlands 2. Stanowi ono również swojego rodzaju przedstawienie tytułowej bohaterki i prolog do Tiny Tina’s Wonderlands. W czasie zabawy przenosimy się fantastycznej krainy i bierzemy udział w zwariowanej przygodzie, eliminując przy tym zastępy wrogów. Produkcję można odebrać do 23 marca do godziny 18:00 czasu polskiego.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot na Steamie

Epic Games Store

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War – do odebrania za darmo

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War to strategia turowa typu 4X osadzona w uniwersum Warhammera 40,000. Akcja tytułu osadzona została na planecie Gladius Prime, która skrywa zapomniane tajemnice i starożytne artefakty. O cenne zasoby tego miejsca walczą Orkowie, Nekroni, Kosmiczni Marines oraz Astra Militarum (Gwardia Imperialna). Naszym zadaniem jest poprowadzenie wybranej rasy ku zwycięstwu. Produkcję można odebrać za darmo do 23 marca do godziny 17:00 naszego czasu.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War w Epic Games Store

Itch.io

Tym razem w kąciku gier z Itch.io znajdziecie niewielkie produkcje z kotami w roli głównej.

  1. Coots in Boots – to gra zręcznościowa, w której próbujemy odszukać niejakiego Ludwiga. W tym celu musimy pokonać klika plansz opanowanych przez silnych przeciwników.
  2. Coots’ Crucible – gra, w której jako kot musimy eliminować stale napływające fale ludzi. Każdy zabity wróg daje doświadczenie, które można wymienić na nowe umiejętności.
  3. Coots go Live – gra logiczna, w której jako kot musimy odciągnąć naszego właściciela od komputera. W tym celu należy rozwiązać proste łamigłówki środowiskowe.

Darmowe weekendy

  1. Anno 1800
  2. Call of Duty: Modern Warfare II

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej