Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 maja 2022, 17:06

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 27 maja 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Endless Space 2, BioShock: The Collection i Bomber Crew.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądacie).

Steam

Endless Space 2 – do odebrania za darmo

Endless Space 2 to osadzona w klimatach science fiction strategia turowa. Podczas zabawy rozwijamy własne kosmiczne imperium i walczymy o wpływy w galaktyce. Darmowa kopia gry jest dostępna dla subskrybentów newslettera studia Relic.

Aby odebrać tytuł, należy założyć konto na stronie zalinkowanej poniżej. Następnie w jego ustawieniach trzeba zaznaczyć chęć otrzymywania newslettera i połączyć je z profilem na Steamie – wówczas w sekcji „Rewards” pojawi się możliwość odebrania produkcji.

Endless Space 2 za darmo

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 27 maja 2022 roku - ilustracja #1

Bomber Crew – do odebrania za darmo

Bomber Crew to hybryda strategii i symulatora, w której możemy wcielić się w kapitana bombowca, dowodzącego załogą samolotu podczas II wojny światowej. Do jego zadań należy dobór rekrutów, trenowanie ich oraz wydawanie im rozkazów w czasie lotów. Tytuł można odebrać do 2 czerwca 2022 roku do godziny 19:00 czasu polskiego.

Bomber Crew na Steamie

Fly Dangerous – darmowa gra

Fly Dangerous to futurystyczna gra wyścigowa, w której siadamy za kierownicą pojazdu rakietowego. Maszyny te są w stanie osiągać zawrotne prędkości.

Fly Dangerous na Steamie

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 27 maja 2022 roku - ilustracja #2

Rolando The Majestic – darmowa gra

Rolando The Majestic to połączenie gry przygodowej i logicznej. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego Rolando – złodzieja, którego rodzina zginęła z rąk włoskiej mafii. Teraz próbuje on pomścić bliskich.

Rolando The Majestic na Steamie

Epic Games Store

BioShock: The Collection – do odebrania za darmo

BioShock: The Collection to zbiór lekko odświeżonych wersji trzech odsłon kultowego cyklu strzelanek oraz wydanych do nich dodatków. Wszystkie tytuły wyróżniają się m.in. interesującą warstwą fabularną. Pakiet można odebrać do 2 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego.

BioShock: The Collection w Epic Games Store

Długożyjące gry free-to-play

Zoo 2: Animal Park

Zoo 2: Animal Park to strategia, w której wcielamy się w zarządcę własnego zoo. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca odpowiedniego dla zwierząt, a zarazem atrakcyjnego dla odwiedzających. Dodatkowo należy również wykonywać otrzymywane polecenia.

Produkcja pozwala na hodowanie łącznie kilkunastu różnych gatunków. Każdy z nich potrzebuje odpowiednio wyposażonego wybiegu oraz właściwej opieki ze strony personelu.

Tutaj zagrasz w Zoo 2: Animal Park

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 27 maja 2022 roku - ilustracja #3

Enlisted

Enlisted to sieciowa strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej, kładąca duży nacisk na dynamikę i realizm starć. Wszystkie typy broni znajdujące się w grze zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo na polu walki trafiamy również na maszyny lądowe oraz samoloty.

Tutaj zagrasz w Enlisted

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 27 maja 2022 roku - ilustracja #4

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.