Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2022, 17:34

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Car Mechanic Simulator 2018, LAY i VirtuaVerse.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Greed – darmowa gra

Greed to mroczny roguelite. W grze wcielamy się w tytułowego wojownika, próbującego odkryć tajemnice lasu, w którym zaginęła jego siostra. Do osiągnięcia celu wykorzystamy szereg różnorodnych typów broni oraz czarów.

Greed na Steamie

LAY – darmowa gra

LAY to barwna przygodówka z otwartym światem, w której podczas zabawy wcielamy się podróżniczkę o imieniu Elise. Dziewczyna eksploruje niezbadaną krainę, składającą się z czterech wysp.

LAY na Steamie

Epic Games Store

Car Mechanic Simulator 2018 – do odebrania za darmo

Car Mechanic Simulator 2018 to kolejna odsłona symulatora mechanika samochodowego. Podczas rozgrywki musimy między innymi przyjmować zlecenia, wymieniać części pojazdów oraz restaurować stare auta i sprzedawać je z zyskiem. Co ważne, tytuł ma licencje prawdziwych samochodów. Można go odebrać do 30 czerwca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Car Mechanic Simulator 2018 w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku - ilustracja #1

A Games of Thrones: The Board Game

A Games of Thrones: The Board Game to cyfrowa adaptacja planszówki wydanej pierwotnie w 2011 roku. W grze mamy okazję objąć kontrolę nad jednym z wielkich rodów znanych z Pieśni lodu i ognia i poprowadzić go do dominacji. Zabawa opiera się na toczeniu walk, nawiązywaniu sojuszy i spiskowaniu. Tytuł można odebrać do 30 czerwca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

A Games of Thrones: The Board Game w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku - ilustracja #2

GOG.com

VirtuaVerse – do odebrania za darmo

VirtuaVerse to osadzona w cyberpunkowych realiach przygodówka point-and-click, w której trafiamy do dystopijnego świata kontrolowanego przez sztuczną inteligencję. W grze wcielamy się w buntującego się przeciwko panującemu porządkowi Nathana.

VirtuaVerse za darmo na GOG.com

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku - ilustracja #3

Długożyjące gry free-to-play

Pokemon Mega

Pokemon Mega to MMORPG bazujące na popularnym anime, w którym mamy okazję wcielić się w trenera pokemonów. Do naszych zadań należeć będzie należeć łapanie tytułowych stworków, trenowanie ich oraz toczenie walk z innymi graczami.

Tutaj zagrasz w Pokemon Mega

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku - ilustracja #4

Seafight

Seafight to MMO o piratach, które łączy w sobie elementy gier zręcznościowych i ekonomicznych. Tytuł pozwala zapanować nad morzami – w tym celu musicie niszczyć wrogie statki, walczyć z potworami i zdobywać skarby.

Tutaj zagrasz w Seafight

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 24 czerwca 2022 roku - ilustracja #5

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.