Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2022, 14:22

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 26 listopada 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Star Wars: Squadrons, Terroir i Light & Shadow.

Źródło fot. EA
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Light & Shadow – darmowa gra

Light & Shadow to interesująca platformówka 2,5D. Podczas zabawy wcielamy się w niejakiego Po, wyruszającego do pobliskiego lasu, by odnaleźć gwiazdę, która tam spadła. Na przygodę składa się 26 etapów rozlokowanych w pięciu różnych biomach.

Produkcja ma specyficzną oprawę graficzną, utrzymaną w odcieniach szarości. Całość natomiast porusza tematykę walki z depresją oraz własnymi lękami.

Light & Shadow na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 26 listopada 2022 roku - ilustracja #1
Źródło: Flawed Designs.

Morendo – darmowa gra

Morendo to klasyczna przygodówka point-and-click. W grze bierzemy udział w koncercie pewnego gitarzysty. Niestety występ ten niesie dla muzyka tragiczne konsekwencje, a my stajemy się świadkami całego zajścia.

Morendo na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 26 listopada 2022 roku - ilustracja #2
Źródło: Donausaurus.

Epic Games Store

Star Wars: Squadrons – do odebrania za darmo

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. W czasie przygody wcielamy się w pilota eskadry Imperium lub Nowej Republiki. Produkcję można odebrać za darmo do 1 grudnia do godziny 17:00 naszego czasu.

Star Wars: Squadrons w Epic Games Store

Przypominamy, że jeszcze do 30 listopada w Ubisoft Store odbierzecie za darmo Tom Clancy’s Splinter Cell. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

GOG.com

Terroir – do odebrania za darmo

Terroir to minimalistyczna strategia ekonomiczna. Wcielamy się w zarządcę własnej winiarni, a naszym zadaniem jest uprawa roślin oraz ich odpowiednia obróbka. Zabawa toczy się natomiast na niewielkich kafelkach – zaczynamy od jednego i z czasem odblokowujemy kolejne. Produkcję można odebrać za darmo do 28 listopada do godziny 15:00 naszego czasu.

Terroir na GOG.com

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej