Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2022, 13:31

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 19 listopada 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Evil Dead: The Game, Splinter Cell, Different Strokes i Witchpunk.

Źrodło fot. BossTeamGames
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Different Strokes – darmowa gra

Different Strokes to produkcja, która po raz pierwszy wpadła mi w ręce parę miesięcy temu, kiedy pojawiła się na jednym z game jamów na itch.io. Właściwie trudno nazwać to grą. Bardziej przypomina ogromną galerię sztuki. Przemierzając jej korytarze, możemy podziwiać prace ludzi z całego świata i, całkowicie szczerze, już to sprawia, że warto sięgnąć po ten tytuł. Znajdziecie w nim bowiem wiele imponujących projektów.

Oczywiście nie zabrakło tutaj interaktywności. Możecie samodzielnie zamieszczać tu swoje dzieła lub przerabiać te, które zawierają prośbę o naprawę.

Different Strokes na Steamie

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 19 listopada 2022 roku - ilustracja #1
Źródło: Different Folks.

In The Rural Village of Nagoro – darmowa gra

In The Rural Village of Nagoro to prosty „symulator chodzenia”, który przenosi nas do Japonii, a dokładniej do tytułowej wioski. Przebędziemy tam prostą drogę do szkoły i z powrotem, jednak spacery w obie strony dzieli kilkanaście lat. Widzimy więc, jak osada podupadła i straciła swój dawny blask. Gra jest niesamowicie krótka, jej przejście zajmie Wam jakieś 15 minut.

In The Rural Village of Nagoro na Steamie

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 19 listopada 2022 roku - ilustracja #2
Źródło: Sohun Studio.

Witchpunk – darmowa gra

Witchpunk to kolorowa gra akcji, w której wcielamy się w wiedźmę. Podczas przygody musimy stanąć do walki z korporacją, by obronić Halloween. Cała zabawa sprowadza się do jazdy na deskorolce i walce z napotkanymi przeciwnikami.

Witchpunk na Steamie

Steam, Epic Games Store - 6 darmowych gier na 19 listopada 2022 roku - ilustracja #3
Źródło: DigiPen Institute of Technology.

Epic Games Store

Evil Dead: The Game – do odebrania za darmo

Evil Dead: The Game jest wieloosobową grą akcji TPP, opartą na licencji kultowego cyklu horrorów Martwe zło. Podczas zabawy wcielamy się w postacie znane z filmów i seriali – w tym w Asha Williamsa – i samotnie lub w grupie z maksymalnie trójką innych osób musimy stawić czoła hordom potworów. Produkcję można odebrać za darmo do 24 listopada do godziny 17:00 naszego czasu.

Evil Dead: The Game w Epic Games Store

Dark Deity – do odebrania za darmo

Dark Deity to turowa gra jRPG, w której trafiamy do targanego wojnami magicznego świata Terrazael. W czasie przygody wcielamy się w studentów Wojskowej Akademii Brookstead biorących udział w jednym z konfliktów. Produkcję można odebrać za darmo do 24 listopada do godziny 17:00 naszego czasu.

Dark Deity w Epic Games Store

Ubisoft Store

Splinter Cell – do odebrania za darmo

Tom Clancy’s Splinter Cell to kultowa gra akcji, która kładzie duży nacisk na skradanie. Wcielamy się w agenta Sama Fishera, będącego członkiem jednej z tzw. „grup cieni”, i bierzemy udział w szeregu tajnych misji. Produkcję można odebrać za darmo do 30 listopada.

Splinter Cell w Ubisoft Store

Darmowe weekendy

  1. Naruto To Boruto: Shinobi Striker
  2. Unrailed!

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej