Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2022, 13:42

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Nowy duży update Diablo Immortal wymaże Wam część postępów; fani w trwodze

Aktualizacje gier to zazwyczaj powód do radości wśród graczy. Okazuje się jednak, że zbliżający się grudniowy update do Diablo Immortal może napsuć sporo krwi fanom.

Źródło fot. Activision Blizzard
i

Zgodnie z zapowiedziami, w połowie grudnia do Diablo Immortal trafić ma druga duża aktualizacja (ang. major update). Wprowadzi ona m.in. dalsze łączenie serwerów oraz następną przepustkę bitewną (pod tym linkiem możecie zapoznać się ze wszystkimi zmianami, które będzie zawierał patch). Niestety, problem polega na tym, że owa łatka zresetuje wszelkie postępy graczy uzyskane w rozdziale w Podróży Bohatera.

Co ciekawe, komunikat o skutkach aktualizacji pojawił się tylko w chińskiej wersji obwieszczenia. Jak donosi portal PCGamesN, dopiero po tym, jak na subreddicie Diablo Immortal rozgorzała dyskusja, menedżer ds. społeczności Blizzarda poinformował, że deweloperzy poprawili anglojęzyczny komunikat, który głosi teraz, co następuje:

Po konserwacji serwerów w ramach naszej kolejnej dużej aktualizacji 14 grudnia wasze dotychczasowe postępy w rozdziale w Podróży Bohatera zostaną zresetowane.

Ponadto z notki dowiadujemy się, że – zapewne na osłodę dla rozgoryczonych graczy –nieodebrane przez użytkowników nagrody trafią na ich skrzynki pocztowe w grze.

Jak można było się spodziewać, komunikat wywołał zamieszanie wśród graczy. Przede wszystkim fani martwią się, że utracą zdobyte postępy lub nie zdołają ukończyć rozdziału na czas ze względu na dzienne ograniczenia narzucone przez system gry.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej