Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2023, 14:18

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 21 stycznia 2023 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Epistory: Typing Chronicles, Rayman Raving Rabbids i Haven Park.

Źródło fot. Fishing Cactus
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

The Director's Disorder: Pilot Episode – darmowa gra

The Director's Disorder: Pilot Episode to przygodówka utrzymana w konwencji horroru. W grze wcielamy się w rolę ofiary seryjnego mordercy znanego jako Reżyser (The Director). Nasze przetrwanie uzależnione jest głównie od tego, czy będziemy postępować zgodnie ze scenariuszem.

The Director’s Disorder: Pilot Episode na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 21 stycznia 2023 roku - ilustracja #1
Źródło: Just Sauce Studio.

Epic Games Store

Epistory: Typing Chronicles – do odebrania za darmo

Epistory: Typing Chronicles to przygodowa gra akcji z elementami metroidvanii. Podczas zabawy wcielamy się w rolę muzy, która pomaga pisarce z znalezieniu inspiracji na książkę. Tym, co wyróżnia tytuł, jest sposób interakcji z otoczeniem – wszystko opiera się na wpisywaniu odpowiednich słów na klawiaturze. Produkcję można odebrać za darmo do 26 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

Epistory: Typing Chronicles w Epic Games Store

GOG.com

Haven Park – do odebrania za darmo

Haven Park to urocza gra przygodowa, w której wcielamy się w zarządcę biwaku. Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego dla odwiedzających, a przy okazji poznanie historii okolicy. Cała rozgrywka sprowadza się więc głównie do stawiania nowych obiektów oraz prowadzenia rozmów z przyjezdnymi. Produkcję można odebrać za darmo do 23 stycznia do godziny 15:00 naszego czasu.

Haven Park w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 21 stycznia 2023 roku - ilustracja #2
Źródło: Mooneye Studios.

Ubisoft Store

Rayman Raving Rabbids – do odebrania za darmo

Rayman Raving Rabbids to poboczna odsłona popularnej serii platformówek. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego Raymana i próbujemy odeprzeć inwazję Kórlików. Aby to osiągnąć, musimy przejść ponad 70 różnorodnych minigier – w tym walki i wyścigi – a wszystko to rozmieszczone w szeregu lokacji. Produkcję można odebrać za darmo do 23 stycznia do godziny 16:00 naszego czasu.

Rayman Raving Rabbids w Ubisoft

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej