Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2022, 18:31

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 16 września 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. The Longest Walk, Spirit of the North i Traitors in Salem.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

The Longest Walk – darmowa gra

The Longest Walk to „symulator chodzenia” opowiadający o chorobach psychicznych. W czasie rozgrywki przenosimy się do miasta Dundee City, które charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem samobójstw w całej Szkocji. Całość opiera się na obserwowaniu świata z perspektywy osoby chorej na depresję. Historia jest bliska autorowi produkcji, ponieważ skupia się na problemach, jakich doświadczył jego ojciec.

The Longest Walk na Steamie

Traitors in Salem – darmowa gra

Traitors in Salem to sieciowa produkcja, która w swoich założeniach przypomina karciankę Mafia. Tytułowe miasteczko zostało zaatakowane przez mroczny byt. Podczas zabawy część osób wciela się w zwykłych mieszkańców, a reszta w przedstawicieli sił ciemności. Celem szarych obywateli jest wyeliminowanie zdrajców.

Traitors in Salem na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 16 września 2022 roku - ilustracja #1

Epic Games Store

Spirit of the North – do odebrania za darmo

Spirit of the North to gra przygodowa inspirowana nordyckim folklorem. W czasie gry wcielamy się w lisa podróżującego po Islandii z duchem strażniczki zórz polarnych. Wraz z postępem historii dowiadujemy się coraz więcej na temat naszej towarzyszki oraz poznajemy dzieje tajemniczej cywilizacji. Tytuł można odebrać do 22 września do godziny 17:00 naszego czasu.

Spirit of the North w Epic Games Store

The Captain – do odebrania za darmo

The Captain to przygodówka w realiach science-fiction. Akcja osadzona została w czasach, gdy ludzkość skolonizowała dużą część kosmosu. Podczas zabawy wcielamy się w oficera naukowego Kosmofloty Thomasa Welmu. Będąc po drugiej stronie galaktyki, odkrywa on, że Ziemi zagrażają mroczne moce planujące ją zniszczyć, a jednocześnie odnajduje jedyną rzecz, która może to powstrzymać. Kapitan podejmuje więc próbę uratowania planety. Tytuł można odebrać do 22 września do godziny 17:00 naszego czasu.

The Captain w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 16 września 2022 roku - ilustracja #2

Darmowe weekendy

  1. Golf With Your Friends

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej