Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2023, 11:07

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 14 stycznia 2023 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Axiom, Gamedec i First Class Trouble.

Źródło fot. Anshar Studios
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Axiom – darmowa gra

Axiom to platformówka kładąca duży nacisk na aspekty parkourowe. W grze pokonujemy szereg cyberpunkowych poziomów, będących odzwierciedleniem ludzkiego umysłu.

Axiom na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 14 stycznia 2023 roku - ilustracja #1
Źródło: Disaster Soup.

Epic Games Store

Gamedec – do odebrania za darmo

Gamedec to produkcja na pograniczu RPG-a i przygodówki, która przenosi nas do cyberpunkowej Warszawy z XXII wieku. Mieszkańcy miasta spędzają więcej czasu w wirtualnym świecie niż w rzeczywistym. Wcielamy się w tytułowego gamedeca, czyli prywatnego detektywa badającego przestępstwa popełniane właśnie w cyfrowych krainach. Produkcję można odebrać za darmo do 19 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

Gamedec w Epic Games Store

First Class Trouble – do odebrania za darmo

First Class Trouble to sieciowa gra akcji, która opiera się na podobnych zasadach co Among Us. Podczas zabawy trafiamy na okręt kosmiczny ISS Alithea; w wyniku awarii sztuczna inteligencja zarządzająca statkiem próbuje zabić wszystkich pasażerów. Celem większości graczy jest naprawa AI, jednak wśród grupy ocalałych znajdują się zdrajcy, których zadanie to sabotowanie działań reszty. Produkcję można odebrać za darmo do 19 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

First Class Trouble w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 14 stycznia 2023 roku - ilustracja #2
Źródło: Invisible Walls.

Divine Knockout – do odebrania za darmo

Divine Knockout jest bijatyką z elementami platformówki. Podczas zabawy wcielamy się w postacie znane z mitów i legend, a następnie stajemy do walki z przeciwnikami. Produkcję można odebrać za darmo do 19 stycznia do godziny 17:00 naszego czasu.

Divine Knockout w Epic Games Store

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej