Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 maja 2022, 14:21

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 13 maja 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Prey, Jotun: Valhalla Edition i ShadowBringer.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free to play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Prey – do odebrania za darmo

Prey to pierwszoosobowa gra akcji z elementami RPG, której akcja toczy się w przyszłości. Bohaterem jest Morgan Yu, a naszym zadaniem jest ucieczka ze stacji kosmicznej opanowanej przez obcych. Tytuł można odebrać do 19 maja do godziny 17:00 czasu polskiego.

Prey w Epic Games Store

Jotun: Valhalla Edition – do odebrania za darmo

Jotun: Valhalla Edition to gra akcji osadzona w świecie inspirowanym mitologią nordycką. Jako wojowniczka o imieniu Thora przemierzamy czyściec w poszukiwaniu run. Pozwolą nam one wkroczyć do Walhalli. Tytuł można odebrać do 19 maja do godziny 17:00 czasu polskiego.

Jotun: Valhalla Edition w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 13 maja 2022 roku - ilustracja #1

Redout: Enhanced Edition – do odebrania za darmo

Redout: Enhanced Edition to futurystyczna gra wyścigowa. Obejmujemy kontrolę nad antygrawitacyjnym poduszkowcem i bierzemy udział w efektownych zawodach. Tytuł można odebrać do 19 maja do godziny 17:00 czasu polskiego.

Redout: Enhanced Edition w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 13 maja 2022 roku - ilustracja #2

Steam

ShadowBringer – darmowa gra

ShadowBringer to skradanka z elementami horroru. Podczas przygody wcielamy się w potwora stworzonego w laboratorium, a naszym zadaniem jest ucieczka z kompleksu.

ShadowBringer na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 13 maja 2022 roku - ilustracja #3

Długożyjące gry free-to-play

  1. Pokemon Mega – MMORPG, w którym wcielamy się w trenera pokemonów. Cała zabawa opiera się na zbieraniu stworków, trenowaniu ich oraz walkach z innymi graczami.
  2. Gra o Tron – to strategia osadzona w świecie wykreowanym przez G. R. R. Martina. Celem zabawy jest rozbudowa własnego zamku.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.