Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2022, 14:00

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 listopada 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Breadsticks i Cities: Skylines (darmowy weekend).

Źrodło fot. Mimimi Games
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Hats and Hand Grenades – darmowa gra

Hats and Hand Grenades to nastawiony na rozgrywki sieciowe twin-stick shooter. Podczas zabawy toczymy walki z innymi graczami, by zdobyć ich kapelusze. W tym celu wykorzystujemy bronie oraz granaty. Całość toczy się natomiast na kolorowych, zniszczalnych mapach.

Hats and Hand Grenades na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 listopada 2022 roku - ilustracja #1

Breadsticks – darmowa gra

Breadsticks to urocza platformówka 2D, w której wcielamy się w lisa. Protagonista zmierza na herbatę do Mr. Beara. Droga przez las nie jest jednak prosta, więc naszym zadaniem jest pomoc zwierzakowi w dotarciu do celu.

Breadsticks na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 12 listopada 2022 roku - ilustracja #2

Epic Games Store

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – do odebrania za darmo

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to taktyczna strategia czasu rzeczywistego. Akcja tytułu osadzona została w Japonii w 1615 roku, gdzie nowy szogun podejmuje próbę zaprowadzenia pokoju. W tym celu musi wyeliminować wszystkich swoich oponentów. Pomaga mu grupa pięciorga specjalistów od zabójstw, sabotażu i szpiegostwa, nad którą kontrolę sprawują gracze. Produkcję można odebrać za darmo do 17 listopada do godziny 17:00 naszego czasu.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun w Epic Games Store

Alba: A Wildlife Adventure – do odebrania za darmo

Alba: A Wildlife Adventure to przygodówka, w której przenosimy się na śródziemnomorską wyspę jako młoda dziewczyna o imieniu Alba. Protagonistka, chcąc pomóc zwierzęciu w niebezpieczeństwie, rozpoczyna serię wydarzeń mogących przyczynić się do rozpoczęcia rewolucji ekologicznej. Produkcję można odebrać za darmo do 17 listopada do godziny 17:00 naszego czasu.

Alba: A Wildlife Adventure w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Cities: Skylines
  2. Flippin Misfits
  3. Squad

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej