Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2021, 12:36

autor: Qskan

Starfield na nowych grafikach koncepcyjnych

Podczas celebracji dziesięciolecia Skyrima firma Bethesda przedstawiła również grafiki koncepcyjne poświęcone grze Starfield.

W SKRÓCIE:
  1. W trakcie koncertu z okazji 10-lecia Skyrima firma Bethesda pokazała nowe grafiki koncepcyjne dotyczące gry Starfield.
  2. Przedstawiają one różnorodne krajobrazy, jakie dane nam będzie ujrzeć w grze.

W ostatnich dniach firma Bethesda Softworks zajęta była świętowaniem okrągłej rocznicy premiery TES V: Skyrim, gry określanej przez wielu mianem najlepszego RPG-a ostatnich lat. Z tej okazji na rynek wypuszczono specjalną Anniversary Edition, jednak to nie wszystko. Na kanale YouTube Bethesdy upubliczniono również koncert orkiestry symfonicznej przeplatany wspominkami deweloperów. Na koniec zostawiono małe co nie co dla fanów nadchodzącego Starfielda. Przy akompaniamencie Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej zaprezentowano animowane grafiki koncepcyjne z nadchodzącej gry.

Zobaczycie je na filmie zamieszczonym poniżej (prezentacja zaczyna się ok. 52:30). Bardzo możliwe, że w połączeniu z dźwiękami utworu „Starfield Suite” chwycą one za serce każdego fana sci-fi (muzyki filmowej także).

Obrazki pokazane przez twórców są różnorodne i przedstawiają szeroki wachlarz krajobrazów, jakie najprawdopodobniej przyjdzie nam zwiedzić w trakcie przygody – od futurystycznych terenów miejskich przez bezkresne panoramy aż po niebezpieczne pustkowia, gdzie flora i fauna tylko czeka, by zakończyć życie podróżników.

Poniżej możecie zobaczyć niektóre z zaprezentowanych grafik:

Starfield na nowych grafikach koncepcyjnych - ilustracja #1
Źródło: Bethesda Softworks
Starfield na nowych grafikach koncepcyjnych - ilustracja #2
Źródło: Bethesda Softworks
Starfield na nowych grafikach koncepcyjnych - ilustracja #3
Źródło: Bethesda Softworks

To, jak owe grafiki mają się do faktycznej gry, zobaczymy dopiero za jakiś czas. Na ten moment wiemy już jednak sporo o najnowszym dziecku Todda Howarda i spółki. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Starfield zaoferuje pełne wsparcie dla modów. Znamy także nieco detali, jeśli chodzi o fabułę i świat przedstawiony.

Przypominamy, że premiera Starfielda zapowiedziana jest na 11 listopada 2022 roku. Gra ukaże się na PC oraz Xboksa Series X|S.