Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2022, 19:26

autor: Agnieszka Adamus

Mamy już 60 artów ze Starfielda; zobacz wszystkie w jednym miejscu

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć concept artów ze Starfielda, to teraz pojawiła się szansa. Wszystkie 60 grafik zostało zebrane przez fana w jednym miejscu i starannie uporządkowane.

Materiały ze Starfielda nadal są rzadkością. Do tej pory nie zobaczyliśmy ani jednego fragmentu rozgrywki. Zamiast tego otrzymujemy kolejne grafiki koncepcyjne prezentujące poszczególne lokacje czy frakcje z gry. Jeśli nie byliście na bieżąco z tytułem, to teraz macie okazję, by obejrzeć wszystkie arty w jednym miejscu.

Na fanowskiej wiki Starfielda pojawiła się strona, która prezentuje wszystkie opublikowane do tej pory obrazki w uporządkowanej formie. Zbiór grafik był dostępny już wcześniej, jednak całość została przeorganizowana i posortowana dopiero kilka dni temu, przez użytkownika o pseudonimie Tardavk. Łącznie rysunków na stronie jest ok. 60. Każdy z nich został przypisany do odpowiedniej kategorii, dzięki czemu wiadomo dokładnie, co przedstawiają.

Na ten moment nie jest znana dokładna data premiery Starfielda. Tytuł ukaże się w 2023 roku na PC oraz Xboksa Series X|S.

  1. Bethesda – oficjalna strona