Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2015, 14:00

autor: Draug

StarCraft II: Legacy of the Void – rozdajemy klucze do beta testów

Mamy dla Was klucze do beta testów gry StarCraft II: Legacy of the Void. Jeśli chcecie zagrać w tego RTS-a, a nie uśmiecha Wam się czekać na zaproszenie od Blizzarda ani składać pre-orderu, zajrzyjcie tutaj o godzinie 18:30 – wtedy rozpoczniemy rozdawnictwo.

Kto ma ochotę przetestować nowe jednostki i inne zmiany w mechanice rozgrywki w StarCraft II: Legacy of the Void? - StarCraft II: Legacy of the Void – rozdajemy klucze do beta testów - wiadomość - 2015-09-18
Kto ma ochotę przetestować nowe jednostki i inne zmiany w mechanice rozgrywki w StarCraft II: Legacy of the Void?

Choć zamknięte beta testy gry StarCraft II: Legacy of the Void trwają już prawie pół roku (wystartowały 1 kwietnia w nocy), do tej pory wziąć w nich udział mogli tylko wybrańcy, wyłonieni przez firmę Blizzard Entertainment, albo osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na omawianego RTS-a. Na szczęście dziś się to zmieni, bowiem mamy dla Was klucze do bety Legacy of the Void. Rozdawnictwo rozpoczynamy o godzinie 18:30, więc przygotujcie się, by o podanej porze znaleźć się na tej stronie…

…lub, jeśli jesteście posiadaczami abonamentu Premium z opcją VIP, na tej:

Pamiętajcie, że w obu wypadkach musicie mieć konto na GRY-Online.pl, natomiast do realizacji otrzymanego klucza niezbędne będzie konto Battle.net. Dokładne instrukcje znajdziecie na podlinkowanych wyżej stronach.

Obecnie StarCraft II: Legacy of the Void w wersji beta oferuje możliwość toczenia potyczek z żywymi przeciwnikami w ramach meczy nierankingowych i gier dowolnych oraz – od sierpnia – zautomatyzowanych turniejów. Warto wspomnieć, że produkcja jest regularnie poprawiana pod kątem balansu i innych elementów, więc dołączając do zabawy teraz, kilka miesięcy po starcie testów, będziecie mogli zaznać przyjemniejszej rozrywki niż gracze, którzy rozpoczęli boje w kwietniu. Pełna wersja Legacy of the Void trafi na rynek 10 listopada bieżącego roku.