Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2012, 09:12

autor: Kono

Star Wars: The Old Republic zadebiutuje w Australii, Nowej Zelandii, Hong Kongu i Singapurze w marcu

Firma BioWare ogłosiła, że już wkrótce, bo 1 marca, ruszą serwery gry Star Wars: The Old Republic dla graczy mieszkających w Australii, Nowej Zelandii, Hong Kongu i Singapurze. Osoby, które rozpoczęły przygodę na europejskich bądź amerykańskich serwerach, otrzymają możliwość przeniesienia swoich postaci.

Star Wars: The Old Republic zadebiutuje w Australii, Nowej Zelandii, Hong Kongu i Singapurze w marcu - ilustracja #1

Firma BioWare poinformowała, że gra Star Wars: The Old Republic zostanie oficjalnie udostępniona mieszkańcom Australii, Nowej Zelandii, Hong Kongu i Singapuru w dniu 1 marca 2012 roku.

Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen z wyżej wymienionych krajów będą nareszcie mogli cieszyć się zabawą na regionalnych serwerach bez niepotrzebnych lagów. Warto zaznaczyć, że osoby, które zaczęły grać wcześniej (rejestrując się w Europie lub Ameryce Północnej) otrzymają możliwość bezpłatnego przeniesienia swoich postaci. Wszyscy gracze, którzy będą mogli takiego transferu dokonać, zostaną powiadomieni na początku marca drogą mailową. Opcja darmowego przeniesienia postaci będzie ograniczona czasowo.

Firma BioWare poinformowała również, że osoby mieszkające w Australii i Nowej Zelandii, które dokonają zamówień przedpremierowych, otrzymają w grze specjalny kryształ zmieniający kolor ich broni. Z kolei mieszkańcy Australii, Nowej Zelandii, Hong Kongu i Singapuru otrzymają możliwość zdobycia specjalnego (wirtualnego) medalu, jeśli podadzą dane karty kredytowej lub zdecydują się na zakup kodu przedłużającego czas rozgrywki w Star Wars: The Old Republic.

Przypominamy, że Star Wars: The Old Republic to najszybciej rozwijająca się gra MMO w historii. Produkcja sprzedała się w nakładzie przekraczającym 2 miliony egzemplarzy w miesiąc od premiery i może pochwalić się 1,7 milionami aktywnych subskrybentów. Już wkrótce przekonamy się, ilu nowych graczy dołączy do zabawy wraz z pierwszym dniem marca.