Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2014, 20:47

autor: luckie

Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan zapowiedziane

Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan to tytuł drugiego fabularnego rozszerzenia do MMORPG-a w świecie Gwiezdnych Wojen. Grudniowy DLC podniesie limit doświadczenia do 60 poziomu oraz wprowadzi sporo nowej zawartości i zmian do już istniejących systemów. Dodatek można już zamawiać za 19,99 dolarów.

Revan ponownie zagrozi Galaktyce - Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan zapowiedziane. Fabularny dodatek ukaże się w grudniu - wiadomość - 2014-10-06
Revan ponownie zagrozi Galaktyce

Studio BioWare zapowiedziało kolejny dodatek do Star Wars: The Old Republic. Będzie to drugie, po Rise of the Hutt Cartel, płatne rozszerzenie (Galactic Strongholds zostało udostępnione za darmo) do popularnego MMORPG-a osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Oficjalną premierę Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan zaplanowano na 9 grudnia 2014 roku, przy czym osoby, które zamówią rozrzeszenie do 2 listopada będą mogły rozpocząć zabawę tydzień wcześniej – 2 grudnia. Dotatkowo, otrzymają one natychmiastowy bonus x12 do zdobywanego doświadczenia (wymagana subskrybcja), aktywny do 1 grudnia. Pre-ordery można składać na oficjalnej stronie gry – polska cena to 71,99 zł. Co ciekawe, od tej pory nabywcy nowego rozszerzenia będą otrzymywać gratis pierwsze duże DLC – Rise of the Hutt Cartel.

Co wprowadzi Shadow of Revan?
  1. Kolejny wątek fabularny i misje poboczne
  2. Limit doświadczenia podniesiony do 60 poziomu
  3. Nowe lokacje, ekwipunek oraz zmiany w systemie rozwoju postaci
  4. DLC Rise of the Hutt Cartel gratis

Shadow of Revan wprowadzi do gry nowy wątek fabularny, skupiony wokół tytułowego rycerza Jedi, który po wielu perturbacjach, na własną rękę spróbuje zaprowadzić równowagę w galaktyce, co raczej nie będzie w smak dwóm dominującym w niej siłom – Republice oraz Imperium Sithów. Jako zwolennicy jednej ze stron, gracze będą musieli powstrzymać zbuntowanego Revana i jego fanatyczną armię.

Weteranów z pewnością ucieszy wiadomość, że oprócz nowych misji fabularnych i zadań pobocznych rozgrywanych w niezbadanych dotąd w grze lokacjach (planecie Rishi i księżycu przemytników Yavin 4), dodatek podniesie limit doświadczenia do 60 poziomu. Ponadto twórcy przygotowują kilka świeżych Flashpointów i Operacji (zadań grupowych, ekskluzywnych dla abonentów). Wszystko to uzupełnia garść świeżych przedmiotów oraz spore zmiany w systemie rozwoju postaci – wprowadzony zostanie tzw. Disciplines System (więcej na ten temat znajdziecie na blogu gry)

Egzotyczna planeta Rishi to jedna z nowych lokacji dostępnych w Shadow of Revan - Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan zapowiedziane. Fabularny dodatek ukaże się w grudniu - wiadomość - 2014-10-06
Egzotyczna planeta Rishi to jedna z nowych lokacji dostępnych w Shadow of Revan
  1. Oficjalna strona dodatku Star Wars: The Old Republic – Shadow of Revan