Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2018, 18:29

autor: Góral

Star Wars: The Old Republic - promocja na dodatkowe 30 dni premium

Studio BioWare przygotowało promocję na abonamenty premium do gry Star Wars: The Old Republic dla nowych i powracających graczy.

Force Veteran’s Armor. - Star Wars: The Old Republic - promocja na dodatkowe 30 dni premium - wiadomość - 2018-02-15
Force Veteran’s Armor.
Star Wars: The Old Republic w skrócie:
  • gra MMORPG z 2011 roku;
  • dostępna za darmo na PC-tach;
  • gracze opłacający abonament otrzymują dodatkowe korzyści;
  • do 27 lutego obowiązuje promocja, dająca dodatkowe 30 dni abonamentu premium.

Studio BioWare przygotowało małą promocję dla graczy zainteresowanych MMORPG Star Wars: The Old Republic. Jeżeli nigdy nie mieliście do czynienia z tym projektem, a posiadacie znajomego, który gra i ma wykupione konto premium, to możecie skorzystać z przesłanego przez niego odnośnika, by zarejestrować się w grze i otrzymać 30 dodatkowych dni premium. W tym celu musicie kupić przynajmniej miesięczną subskrypcję i wykorzystać kod „SWTORSHARETHELOVE”.

Podobną ofertę przygotowano dla powracających graczy. Jeśli kiedykolwiek wcześniej wykupiliście abonament premium, ale nie macie go już przynajmniej od 90 dni, to inwestując w niego teraz, również otrzymacie 30 dodatkowych dni. Pamiętajcie jednak, by skorzystać z tego samego kodu. Obie promocje obowiązują do 27 lutego.

Ponadto deweloper rozdaje wszystkim użytkownikom premium dwie nagrody – Chiss Talon Interceptor Airspeeder oraz kostium Force Veteran’s Armor. Fanty zostaną przesłane w wiadomości w grze w dniach 1-2 marca.

Oczywiście jeżeli nie interesują Was bonusy zarezerwowane dla abonentów premium, to możecie bawić się w Star Wars: The Old Republic za darmo. Wiąże się to jednak z pewnymi ograniczeniami, m.in. brakiem comiesięcznych wypłat Cartel Coins. Produkcję pobierzecie z oficjalnej strony.

Chiss Talon Interceptor Airspeeder – nagroda dla abonentów premium. - Star Wars: The Old Republic - promocja na dodatkowe 30 dni premium - wiadomość - 2018-02-15
Chiss Talon Interceptor Airspeeder – nagroda dla abonentów premium.
  1. Oficjalna strona gry Star Wars: The Old Republic
  2. Recenzja gry Star Wars: The Old Republic

Ostatnia aktualizacja: 2018-02-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic