Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2014, 08:55

autor: Ender

Star Wars: The Old Republic – gracze będą mogli posiadać własne domy

Wszystko wskazuje na to, że w MMO Star Wars: The Old Republic, osadzonym w jednym z najsławniejszych filmowych uniwersów sci-fi, gracze otrzymają możliwość kupienia i urządzenia własnego domu. Nową opcję zapowiada krótki trailer opublikowany przez deweloperów.

Twórcy MMO Star Wars: The Old Republic opublikowali nowy trailer, promujący nadchodzące nowości w grze. Chociaż nie poznaliśmy jeszcze dokładnych szczegółów, wygląda na to, że związane będą one z wprowadzeniem domów dla graczy. Na filmie możemy zobaczyć prywatną rezydencję wraz z wyposażeniem, która znajduje się na najwyższym piętrze jednego z niezliczonych wieżowców planety Coruscant, stolicy Galaktycznej Republiki. Możliwość wynajęcia lub kupna domu z pewnością nie przyciągnie nowych graczy, ale może przypaść do gustu osobom, które na co dzień bawią się z dziełem studia BioWare. Jak wskazują statystyki jest ich nadal całkiem sporo, a gra przynosi zyski, zwłaszcza od czasu przejścia na model free-to-play. Oczywiście pod znakiem zapytania stoi ile przyjemność posiadania czterech kątów ma nas kosztować, kiedy zostanie udostępniona i jak bardzo będzie rozbudowana.

Star Wars: The Old Republic to gra MMO, osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, stworzona przez studio BioWare, odpowiedzialne za takie produkcje jak Mass Effect, Dragon Age czy też Jade Empire. Tytuł ukazał się na rynku w grudniu 2011 roku i na początku wymagał abonamentu. W listopadzie 2012 roku wprowadzono jednak możliwość darmowej rozgrywki, przy czym zachowano także opcje stałych opłat, zapewniających różne bonusy, np. wcześniejszy dostęp do dodatków. W tym roku twórcy planują wprowadzić duże zmiany oraz nowości do rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry Star Wars: The Old Republic
  2. Recenzja gry Star Wars: The Old Republic
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.