Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2023, 19:15

autor: Kamil Kleszyk

Star Wars Outlaws to gwiezdnowojenna gra Ubisoftu

Jedną z gier, które zostały zaprezentowane podczas dzisiejszego Xbox Games Showcase, było Star Wars: Outlaws od firmy Ubisoft. Francuski gigant przygotował klimatyczny i efektowny trailer.

Źródło fot. Ubisoft/YouTube
i

Ubisoft postanowił nie czekać na własny jutrzejszy pokaz gier i już podczas dzisiejszego Xbox Games Showcase zaprezentował zwiastun swojej najnowszej, gwiezdnowojennej produkcji. Star Wars: Outlaws – bo tak brzmi tytuł gry – jest dziełem jednego z oddziałów francuskiej firmy, a konkretnie Ubisoft Massive, w którego dorobku znajduje się m.in. sieciowa strzelanka The Division.

Co prawda w trakcie pokazu nie mieliśmy szansy ujrzenia tej produkcji w akcji, jednak twórcy zapowiedzieli, że prezentacja gameplayu odbędzie się już jutro, podczas konferencji francuskiego giganta. Nim jednak do niej dojdzie, możemy przyjrzeć się efektownemu trailerowi gry.

Przypomnijmy, że szczątkowe informacje o grze z uniwersum Star Wars od Ubisoftu krążyły już od kilku lat. Niestety konkretów na jej temat próżno było szukać w sieci. Dopiero pod koniec zeszłego roku pojawiły się doniesienia, że francuscy deweloperzy szukają chętnych osób do testów tajemniczego wówczas dzieła. Teraz natomiast wiemy, że chodziło o Star Wars: Outlaws.

Wygląda na to, że miłośnicy Gwiezdnych wojen nie będą mogli narzekać na brak gier. Miejmy nadzieję, że deweloperzy „dowiozą” i zapewnią graczom wysokiej jakości tytuł.

W momencie pisania tej wiadomości nie jest znana data premiery, ale według niepotwierdzonych doniesień może ona zadebiutować na rynku przed 31 marca 2024 roku.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej