Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2015, 06:55

autor: Meehow

Star Wars: Battlefront – zwiastun co-opa i informacje o innych trybach

Podczas konferencji firmy Sony na targarch E3 zademonstrowano zwiastun trybu kooperacyjnego Star Wars: Battlefront o nazwie Survival. Dowiedzieliśmy się też nieco o pozostałych rodzajach misji.

Podczas konferencji firmy Sony Computer Entertainment na tegorocznej edycji targów E3 zademonstrowano zwiastun trybu kooperacyjnego Star Wars: Battlefront o nazwie Survival. Jak widać na powyższym filmiku, jest to klasyczny scenariusz co-opowy, w którym gracz i jego towarzysze muszą bronić się przed nacierającymi oddziałami wroga, rosnącymi w siłę z każdą kolejną falą (w sumie jest ich 15). Grać można zarówno przez Internet, jak i dzieląc ekran w oldschoolwym split-screenie. Co więcej, Survival to nie jedyny tryb, w jakim można będzie sprawdzić się w ogniu walki. Wiemy chociażby o misjach typu Battle, w których gracze zetrą się ze sobą, będąc jednocześnie wspieranymi przez grupę sojuszników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Z kolei w Hero Battle, jak samo miano wskazuje, grający zmierzą się ze sobą wcielając się w prominentne postaci uniwersum Star Wars, w tym chociażby w Luke’a Skywalkera czy Darth Vadera. Ostatni tryb, Trials, znamy w zasadzie tylko z nazwy, która sugeruje jednak coś w rodzaju wyzwań.

Star Wars: Battlefront zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na konferencji firmy Electronic Arts, która odbyła się kilka godzin wcześniej, zaprezentowano także pierwszy zapis rozgrywki. Można obejrzeć go poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej