Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 maja 2020, 10:37

autor: Froozyy

Star Citizen - ponad tydzień grania za darmo

W ramach wydarzenia Invictus Launch Week gracze przez ponad tydzień mogą za darmo bawić się w kosmicznym symulatorze studia Cloud Imperium Games - Star Citizen. Do ich dyspozycji zostaną oddane różne statki. Do gry trafiła także nowa aktualizacja 3.9.1.

Star Citizen - ponad tydzień grania za darmo - ilustracja #1
Przez ponad tydzień można ogrywać Star Citizen za darmo.

Wczoraj w grze Star Citizen rozpoczęło się wydarzenie Invictus Launch Week, które ma m.in. zachęcić nowych graczy do wypróbowania produkcji studia Cloud Imperium Games za darmo. Jednak ze względu na duże zainteresowanie i problemy z serwerami dopiero od dzisiaj od godziny 15:00 każdy zainteresowany będzie mógł pobrać i bawić się we wspomnianym tytule zupełnie do 1 czerwca. Twórcy co kilka dni postanowili również w ręce graczy oddawać inne statki, dzięki czemu będzie można przetestować ich różne typy. Ich dokładną rozpiskę znajdziecie tutaj.

Dla doświadczonych już graczy Invictus Launch Week to okazja m.in. do obejrzenia pokazów floty UEE czy też zdobycie rzadkich statków. Warto także zaznaczyć, że wczoraj do Star Citizen trafił patch 3.9.1, który wprowadził do gry zmiany w możliwościach personalizacji kosmicznych maszyn. Warto przypomnieć, że pod koniec zeszłego miesiąca aktualizacja 3.9 dodała do produkcji więzienie, nową misję oraz kolejny statek, a także wprowadziła szereg usprawnień i poprawek.

Star Citizien znajduje się we wczesnym dostępie od 2014 roku i można w niego zagrać wyłącznie na komputerach osobistych. Gracze cały czas przeznaczają środki na rozwój projektu, a grudzień zeszłego roku był miesiącem, w którym twórcy zebrali ich najwięcej w historii.