Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 września 2020, 14:22

Star Citizen do pogrania za darmo do 23 września

Star Citizen zostało ponownie udostępnione do pogrania za darmo. Tym razem sprawdzimy zawartość gry bez dodatkowych opłat do 23 września.

Star Citizen do pogrania za darmo do 23 września - ilustracja #1
Star Citizen udostępnione za darmo.
W SKRÓCIE:
  1. Star Citizen ponownie zostało udostępnione do ograniaza darmo.
  2. Do 23 września możemy wypróbować szesnaście statków oraz pobawić się w dodatkowych modułach - Arena Commander i Star Marine.

Star Citizen zostało udostępnione za darmo do ogrania dla wszystkich zainteresowanych. Firma Cloud Imperium Games po raz kolejny uruchomiła bezpłatny, ograniczony czasowo dostęp do gry. Korzystając z kodu SHOWDOWN2950, który wpisujemy na oficjalnej stronie, otrzymujemy możliwość zagrania w Star Citizen w wersji 3.10 i przetestowania szesnastu statków oferowanych w tym momencie. Darmowy okres próbny potrwa do 23 września tego roku.

Oprócz tego sprawdzić możemy moduł Arena Commander (pojedynki statkami w przestrzeni kosmicznej) oraz Star Marine (strzelanka sieciowa z perspektywy pierwszej osoby). Jest to więc idealny moment, by niezdecydowane osoby przetestowały na własnej skórze, czy Star Citizen jest zwykłym naciąganiem fanów czy najambitniejszą pecetową grą ostatniej dekady.

Wokół Star Citizen narosło wiele kontrowersji, które głównie skupiają się na sposobie finansowania, przypominającym studnię bez dna, do której fani ciągle dorzucają kolejne pliki banknotów. Kilka tygodni temu Cloud Imperium Games było krytykowane przez fanów za opieszałość w informowaniu o postępach prac nad modułem Squadron 42. Mając na uwadze, że do tej pory firma CIG zebrała ponad 340 milionów dolarów, a końca produkcji nadal nie widać, możemy być pewni, że głosy krytyki płynące z różnych stron nie ustaną.

  1. Kompendium wiedzy o Star Citizen
  2. Oficjalna strona Star Citizen