Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2019, 11:30

autor: Froozyy

Sprawdź się w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games otwieramy zapisy do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, w którym uczestnicy oprócz nagród pieniężnych będą mogli wygrać zapas słodkości. Łączna pula nagród wynosi 25 tys. złotych, a wielki finał zostanie rozegrany 21 grudnia.

Ruszamy z turniejem Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Sprawdź się w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-11
Ruszamy z turniejem Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Z przyjemnością informujemy, że wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games otwieramy zapisy do pierwszego licencjonowanego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Uczestnicy rozgrywek zawalczą nie tylko o tytuł najlepszych polskich graczy TFT, ale także o nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zapas słodkości od marki E.Wedel. Jeśli chcecie sprawdzić się w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! i zgarnąć wspaniałe nagrody, koniecznie zajrzyjcie na oficjalną stronę rozgrywek.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Poniżej przedstawiamy dokładną punktację meczów oraz zasady kwalifikacji do kolejnych etapów rozgrywek Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Punktacja meczów

Miejsce 1 – 50 pkt

Miejsce 2 – 40 pkt

Miejsce 3 – 35 pkt

Miejsce 4 – 30 pkt

Miejsce 5 – 20 pkt

Miejsce 6 – 15 pkt

Miejsce 7 – 10 pkt

Zasady kwalifikacji

Rejestracja do turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! trwa od 10 do 18 października do godz. 12:00 na oficjalnej stronie w serwisie Toornament.

W dniu zakończenia zapisów na podstawie posiadanej rangi Teamfight Tactics (na serwerze EUNE) wybranych zostanie maksymalnie 84 zawodników, którzy zostaną podzieleni na siedmioosobowe grupy. Każdy zaakceptowany zawodnik ma czas do 18 października do godz. 22:00 na potwierdzenie swojego udziału poprzez funkcję check-in na stronie turnieju w serwisie Toornament. W przypadku braku potwierdzenia zawodnik zostaje usunięty z listy zawodników, a na jego miejsce trafia kolejny gracz w kolejności według rangi meczów rankingowych TFT.

Fazy turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Fazy turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Nagrody w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

1 miejsce - 8 000 zł

2 miejsce – 4 000 zł

3 miejsce – 3 000 zł

4 miejsce – 2 000 zł

5-7 miejsce – 1 000 zł

Dodatkowo dla zwycięzcy każdego dnia eliminacji przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 250 złotych.

Laureaci turnieju otrzymają ponadto zestaw pyszności od firmy E.Wedel, a dla zwycięzcy wielkiego finału Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! przewidziana jest nagroda niespodzianka.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach i wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie.

Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Dokładne terminy etapów turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.