Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 4 lutego 2020, 15:36

autor: Froozyy

Sprawdź się w solowym turnieju PUBG Friendly Fire

W ramach rozgrzewki przed turniejowymi atrakcjami, jakie będziemy mieć dla Was w tym roku, przygotowaliśmy szybki turniej SOLO w PUBG. Zapisywać się możecie do 8 lutego do godziny 19:00, a zmagania rozpoczną się dzień później również o 19:00. Za zajęcie dwóch pierwszych miejsc zostały przewidziane nagrody pieniężne.

Turniej PUBG w ramach Friendly Fire. - Sprawdź się w solowym turnieju PUBG Friendly Fire - wiadomość - 2020-02-04
Turniej PUBG w ramach Friendly Fire.

Zanim na dobre ruszymy ze wszystkim atrakcjami, które przygotowaliśmy w tym roku w ramach zmagań Friendly Fire, postanowiliśmy zorganizować dla Was szybki turniej, w którym gracze zmierzą się w pojedynkę w grze PUBG. Za zajęcie pierwszego oraz drugiego miejsca przewidziane są nagrody pieniężne.

Rejestrować się możecie pod tym adresem do 8 lutego do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział 9 lutego między 7:00 a 18:00. Turniej rozpocznie się w ten sam dzień o 19:00.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Pełny regulamin z kolei znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Regulamin turnieju

  • Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń.
  • Turniej rozgrywany będzie w trybie SOLO z dozwolonym wyłącznie widokiem FPP.
  • Rozegrane będą trzy mecze (Erangel, Miramar, Vikendi), a na podstawie ich wyników ustalona zostanie ostateczna punktacja.
  • Maksymalna liczba uczestników wynosi 98 osób.
  • Uczestnicy otrzymują punkty w zależności od zajętego miejsca w każdym meczu oraz ilości zabójstw. Nagroda za każde zabójstwo wynosi 2 punkty, a punktację za miejsca w meczu przedstawia tabela dostępna w regulaminie turnieju.

Najważniejsze terminy