Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 sierpnia 2014, 20:40

Spooklands – nietypowa strzelanka trafi na iOS i Androida 21 sierpnia

Studio Luderia wypuściło nowy zwiastun mobilnej strzelanki Spooklands i ogłosiło, że trafi ona do sprzedaży 21 sierpnia.

Studio Luderia wypuściło nowy zwiastun gry Spooklands, czyli dynamicznej strzelanki, która zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Poza fragmentami rozgrywki filmik zawierał również informację, że produkcja trafi do sprzedaży 21 sierpnia tego roku.

Spooklands opisywane jest jako survivalowa strzelanka, którą będziemy mogli kontrolować za pomocą jednego palca. Prostemu systemowi sterowania towarzyszyć ma wysoki poziom trudności. Stanie się tak za sprawą nietypowego rozwiązania jakie opracowali autorzy. Nie będziemy bowiem bezpośrednio poruszali postacią. Zamiast tego otrzymamy jedynie możliwość strzelania, a potężny odrzut z broni przesunie bohatera w stronę odwrotną do kierunku wystrzału. Trzeba więc będzie tak celować, aby nie tylko trafić przeciwnika, ale również nie zderzyć się z jego pobratymcami.

Podczas zabawy zwiedzimy trzy lokacje – dżunglę, gniazdo gigantycznych pająków oraz potężną nekropolię. Każda z tych miejscówek zapełniona zostanie hordami wrogów do zabicia i stosami przedmiotów do zebrania. Nie zabraknie także potyczek z olbrzymimi bossami.

Spooklands zaoferuje trzy poziomy trudności oraz dziesięć możliwych ulepszeń do zdobycia na mapach. Zabawa ukazana zostanie z kamery umieszczonej wysoko nad głową postaci. Nasze dokonania nagradzane będą wynikami punktami, które porównany z osiągnięciami reszty społeczności dzięki sieciowym rankingom.

Gra Spooklands sprzedawna będzie w cenie ok. 3 złotych. Na razie nie wiemy, czy dodatkowo pojawia się mikropłatności.

Spooklands – oficjalna strona gry