Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Spooklands (iOS)

Spooklands

Spooklands to opracowana przez firmę Luderia strzelanka 2D. Cała zabawa w niej wynika z ciekawego systemu sterowania postacią, opierającego się wyłącznie na potężnym uzbrojeniu, którego odrzut powoduje ruch bohatera w kierunku odwrotnym do kierunku strzału.

Akcji | 2D | potwory | strzelanki

Okładka Spooklands (iOS)

data premiery gry:

21sie2014

iOS

27sie2014

AND

Spooklands to strzelanka 2D o nietypowym systemie sterowania, przeznaczona na urządzenia mobilne. Projekt powstał w studiu Luderia, znanym z Battle Rides: Duel.

Autorzy nie zawracali sobie głowy rozbudowaną warstwą fabularną. Zamiast tego wcielamy się w próbującego przedrzeć się przez kilka poziomów barbarzyńcę, którego ruchy kontrolujemy za pomocą jednego palca. Prostemu systemowi sterowania towarzyszy wysoki poziom trudności, co jest zasługą nietypowego rozwiązania jakie opracowali autorzy. Nie poruszamy bowiem bezpośrednio postacią - zamiast tego otrzymujemy jedynie możliwość strzelania, a potężny odrzut z broni przesuwa bohatera w stronę odwrotną do kierunku wystrzału. Trzeba więc tak celować, aby nie tylko trafić przeciwnika, ale również nie zderzyć się z jego pobratymcami.

Podczas zabawy zwiedzamy trzy lokacje – dżunglę, gniazdo gigantycznych pająków oraz potężną nekropolię. Każda z tych miejscówek zapełniona została hordami wrogów do zabicia i stosami przedmiotów do zebrania. Nie zabrakło także potyczek z olbrzymimi bossami. Spooklands oferuje trzy poziomy trudności oraz dziesięć możliwych ulepszeń do zdobycia na mapach. Zabawa ukazana została z kamery umieszczonej wysoko nad głową postaci. Nasze dokonania nagradzane są wynikami punktowymi, które możemy porównać z osiągnięciami reszty mobilnej społeczności dzięki sieciowym rankingom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Spooklands

12+

Spooklands – nietypowa strzelanka trafi na iOS i Androida 21 sierpnia
Spooklands – nietypowa strzelanka trafi na iOS i Androida 21 sierpnia

wiadomość3 sierpnia 2014

Studio Luderia wypuściło nowy zwiastun mobilnej strzelanki Spooklands i ogłosiło, że trafi ona do sprzedaży 21 sierpnia.

iOS
AND