Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2018, 20:31

autor: Ender

Spintires: MudRunner z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy i nowym dodatkiem

Deweloperzy Spintires: MudRunner pochwalili się wynikami sprzedaży gry oraz zapowiedzieli jej pierwsze rozszerzenie, zatytułowane American Wilds. Dodatek ukaże się jesienią tego roku i zaoferuje nowe mapy, pojazdy oraz szereg innych atrakcji.

Od czasu premiery w ubiegłym roku, deweloperzy Spintires: MudRunner, cieszącego się niezwykłą popularnością symulatora ciężarówek, wspierają tytuł nowymi aktualizacjami, wprowadzającymi kolejne pojazdy oraz tryby zabawy. W styczniu po raz pierwszy usłyszeliśmy o projekcie dużego rozszerzenia produkcji, które przenosiłoby graczy z błotnistej syberyjskiej tajgi na północnoamerykańskie bezdroża. Studio Saber Interactive oraz Focus Home Interactive potwierdziły dziś ostatecznie, że planowane od dawna rozszerzenie zostanie zatytułowane American Wilds i ukaże się jeszcze tej jesieni, równocześnie na komputerach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Twórcy pochwalili się również, że do tej pory sprzedali ponad milion kopii oryginalnego Spintires: MudRunner.

American Wilds ma zaoferować wiele nowinek i opcji, o które od dawna prosili fani. Największą atrakcją są jednak dwie mapy przedstawiające wycinek Ameryki, a także towarzyszące im wcześniej niewidziane ciężarówki oraz pojazdy. Twórcy nie odsłaniają na razie wszystkich kart i niespodzianek, które czekają na graczy. Na zwiastun i pierwsze screeny będziemy musieli więc jeszcze trochę poczekać. Warto dodać, że American Wilds będzie sprzedawane w wersji cyfrowej, jak zwykły dodatek do gry, a także w zestawie z podstawką jako Spintires: MudRunner - American Wilds Edition, który zapewne doczeka się nowego wydania pudełkowego na wszystkich obsługiwanych platformach sprzętowych.

Twórcy na razie nie zaprezentowali żadnych materiałów z dodatku - Spintires: MudRunner z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy i nowym dodatkiem - wiadomość - 2018-07-31
Twórcy na razie nie zaprezentowali żadnych materiałów z dodatku
  1. Oficjalna strona Focus Home Interactive
  2. Oficjalna strona Spintires: MudRunner