Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 grudnia 2020, 15:14

autor: Froozyy

Spin-off serii Just Cause z premierą w przyszłym roku

Square Enix zapowiedziało mobilny spin-off serii Just Cause. Produkcja ukaże się w 2021 roku i będzie dostępna za darmo na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Na tegorocznym rozdaniu nagród The Game Awards, które odbyło się tej nocy, firma Square Enix zapowiedziała spin-off serii Just Cause. Produkcja trafi na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS i będzie dostępna za darmo. W niej gracze, wcielając się w członka programu Firebrand, będą mogli ograć kampanię fabularną, ale także otrzymają możliwość zmierzenia się z innymi w trybie sieciowym lub spróbowania swoich sił w misjach kooperacyjnych. Zwiastun Just Cause: Mobile, ukazujący fragmenty rozgrywki, możecie obejrzeć poniżej. Gra trafi na rynek w 2021 roku.

W trybie sieciowym gracze zostaną podzieleni na trzy 10-osobowe drużyny i zawalczą o przejęcie wyznaczonych lokacji. Natomiast misje kooperacyjne postawią przed 4-osobową ekipą wyzwanie w postaci atakujących hord wrogów. Dodatkowo pojawi się tryb wyzwań, w którym gracze podejmą się szeregu rozmaitych punktowanych zadań. Deweloperzy zaznaczyli, że jest to poboczna odsłona cyklu i wcale nie oznacza, iż obecnie pracują tylko nad nią.