Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 15 stycznia 2019, 15:34

autor: AlexB

Spider-Man podróżuje do Europy na pierwszych zwiastunach Far From Home

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Spider-Man: Far From Home (Daleko od domu), czyli kontynuacji superbohaterskiego hitu o człowieku pająku z 2017 roku. Film zadebiutuje w lipcu tego roku.

Lecę ci przyłożyć. - Spider-Man podróżuje do Europy na pierwszych zwiastunach Far From Home  - wiadomość - 2019-01-15
Lecę ci przyłożyć.

W końcu wszyscy fani filmowych przygód Spider-Mana o aparycji Toma Hollanda w końcu doczekali się oficjalnego zwiastuna ich kolejnej odsłony, noszącej podtytuł Far From Home (lub, jak chce polski dystrybutor, Daleko od domu). Niemal trzy minuty z uwielbianym przez wielu „pajęczakiem” możecie obejrzeć poniżej. Film zadebiutuje w naszych kinach 5 lipca 2019 roku.

W sieci zadebiutował również drugi zwiastun filmu, określony jako „międzynarodowy”. Pojawiają się w nim sceny, które nie są obecne w powyższym. Zapraszamy do seansu.

Opierając się na opisach możemy stwierdzić, że ten pierwszy materiał (i większa część drugiego) jest dokładanie tym, co mogli zobaczyć w grudniu goście brazylijskiego konwentu Comic-Con. Na obu trailerach występują starzy znajomi, z Peterem Parkerem, Nedem Leedsem, Michelle Jones, Nickiem Furym oraz Happy Hoganem na czele, oraz zupełnie nowi bohaterowie, tacy jak Quentin „Mysterio” Beck. Co ciekawe, w przeciwieństwie do komiksów nie ma on być czarnym charakterem (przynajmniej na początku). Wręcz przeciwnie, mężczyzna pomoże Spider-Manowi w walce z członkami grupy The Elementals, którzy potrafią władać żywiołami, co z resztą doskonale widać na zaprezentowanych zwiastunach.

Za reżyserię Spider-Man: Far From Home odpowiada Jon Watts, czyli twórca poprzedniej części. W filmie, prócz Toma Hollanda, zobaczymy między innymi Samuela L. Jacksona, Jake’a Gyllenhaala, Marisę Tomei oraz Jona Favreau. Przypominamy, że film będzie pierwszym elementem Marvel Cinematic Universe, który ujrzy światło dzienne po Avengers: Endgame, mającym na dobre zamknąć trwającą od przeszło dekady sagę o kamieniach nieskończoności.

Spider-Man podróżuje do Europy na pierwszych zwiastunach Far From Home  - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.