Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2017, 13:14

autor: Adrian Werner

Sony pokaże siedem nowych gier w poniedziałek na Paris Games Week

Firma Sony ogłosiła, że podczas zaplanowanej na poniedziałek konferencji otwierającej Paris Games Week ujawni siedem nowych gier na PlayStation 4.

Impreza odbędzie się w poniedziałek. - Sony pokaże siedem nowych gier w poniedziałek na Paris Games Week  - wiadomość - 2017-10-30
Impreza odbędzie się w poniedziałek.

Początek przyszłego tygodnia zapowiada się obficie dla posiadaczy konsol PlayStation 4. Wtedy bowiem odbędzie się tegoroczna edycja Paris Games Week. Organizująca ją firma Sony właśnie poinformowała na oficjalnym blogu, że podczas imprezy ujawni siedem niezapowiedzianych wcześniej gier.

Główna konferencja ma ruszyć w poniedziałek, o 17:00 czasu polskiego, ale godzinę wcześniej, czyli o 16:00, uruchomiony zostanie stream i to właśnie podczas niego po raz pierwszy pokazanych zostanie owych siedem nowych gier. Obejrzymy również krótkie materiały z czternastu produkcji, o istnieniu których wiemy już od pewnego czasu.

Natomiast o 17:00 wystartuje główna część imprezy i możemy spodziewać się omówienia planów wydawniczych firmy Sony oraz zaprezentowania dłuższych fragmentów rozgrywki.

Na razie nie wiemy prawie nic na temat siedmiu gier, które zostaną ujawnione podczas Paris Games Week. Firma Sony zdradziła jedynie, że część z nich będzie przeznaczona na PlayStation VR.

Oczywiście, nasza redakcja ma w planach zrelacjonowanie imprezy, więc zapraszamy do oglądania, czytania i komentowania konferencji od 16:00 w poniedziałek. Stream będzie można śledzić za pośrednictwem serwisów YouTube, Twitch i Facebook oraz na oficjalnej stronie PlayStation. Warto dodać, że Paris Games Week potrwa do 5 listopada i choć największe nowości ujawnione zostaną pierwszego dnia imprezy, to kolejne również powinny zaoferować sporo atrakcji.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation