Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2021, 07:55

Sonic w formie - zwiastuny Sonic Frontiers i nowego filmu

Podczas gali The Game Awards 2021 otrzymaliśmy dwa interesujące zwiastuny związane ze słynnym jeżem Sonikiem. Pierwszy oferuje spojrzenie na drugą odsłonę filmu o jego przygodach, a drugi zapowiada kolejną część cyklu gier.

Obecność superszybkiego niebieskiego jeża znanego jako Sonic, czyli maskotki firmy SEGA, była dość wyraźna podczas tegorocznej gali The Game Awards. Objawiła się ona w formie dwóch zwiastunów. Na pierwszym zobaczyliśmy fragmenty z kontynuacji filmu o jego przygodach z 2020 roku. Zwierzak musi połączyć siły z Tailsem oraz znanym z poprzedniej części Tomem, by uratować świat przed zakusami złego doktora Robotnika (znanego także jako Eggman), któremu pomaga Knuckles. Produkcja zadebiutuje 8 kwietnia 2022 roku. Na ekranie zobaczymy między innymi Jima Carreya oraz Jamesa Marsdena.

Natomiast drugi trailer z Sonikiem w roli głównej, który pojawił się na The Game Awards 2021, przedstawia nową grę z jego udziałem. O jej powstawaniu dowiedzieliśmy się już w maju, lecz dopiero teraz poznaliśmy jej pełen tytuł – Sonic Frontiers. Produkcja zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch i ukaże się w okresie świątecznym 2022 roku. Więcej szczegółów na jej temat pojawi się w kolejnych miesiącach.

  1. Oficjalna strona firmy SEGA