Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2020, 17:34

autor: Froozyy

SnowRunner - nadchodzi Sezon 1 z nową zawartością, np. mapą w Rosji

Za klika dni w grze SnowRunner zadebiutuje pierwszy płatny sezon (darmowy dla posiadaczy przepustki sezonowej lub edycji premium), który wniesie do produkcji kilka nowości. Pojawi się m.in. mapa umiejscowiona w Rosji oraz pojazdy. Dla posiadaczy zwykłej wersji tytułu została przygotowana darmowa zawartość (np. nowe misje).

SnowRunner - nadchodzi Sezon 1 z nową zawartością, np. mapą w Rosji - ilustracja #1
Pierwszy sezon w grze SnowRunner zadebiutuje już za kilka dni.

15 lipca zadebiutuje pierwszy sezon w grze SnowRunner, zatytułowany Search & Recover, który wprowadzi do rozgrywki kilka nowości, m.in. śnieżną mapę w Rosji oraz pojazdy. Dodatkowa zawartość zostanie udostępiona za darmo posiadaczom przepustki sezonowej oraz edycji premium tego tytułu, ale będzie ją można również zakupić osobno. Nie zabraknie także darmowej treści (głównie misji), dla tych, którzy nadal chcą się bawić w podstawowej wersji gry. Natomiast dzięki trybowi kooperacji gracze bez dostępu do pierwszego sezonu będą mogli sprawdzić jego zawartość, dołączając do zabawy ze znajomym, który go posiada.

Pierwszy sezon przyniesie także nowe mechaniki gameplayowe, które wymuszą na wirtualnych kierowcach ciężarówek nieco odmienne podejście do wypełniania zadań. Na ośnieżonej mapie natrafimy więc na skute lodem jezioro, po którym trzeba będzie poruszać się niezwykle ostrożnie (przykład znajdziecie poniżej), a na odkrycie czekać będzie nowy przyrząd nazwany „Prototype Exploration Unit”, mający pomóc w eksploracji lodowych obszarów.

Przy okazji warto wspomnieć, że poprzednia odsłona serii – MudRunner – 15 lipca zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Natomiast na sam koniec zostawiamy Was ze screenami promującymi pierwszy sezon w grze SnowRunner. Wybrane grafiki znajdziecie poniżej, a pełną listę nowości pod tym adresem.