Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 13:35

autor: Froozyy

Sniper: Ghost Warrior Contracts - ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy

Polskie studio gier komputerowych CI Games pochwaliło się szacowanymi wynikami sprzedaży gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Według nich sprzedano ponad pół miliona kopii, a przychody z gry utrzymały się na bardzo dobrym poziomie.

Sniper: Ghost Warrior Contracts - ponad 500 tys. sprzedanych egzemplarzy - ilustracja #1
CI Games może być zadowolone ze sprzedaży Sniper: GWC.

W serwisie StockWatch.pl pojawił się komunikat polskiego studia gier komputerowych CI Games, w którym firma przedstawiła szacunkowe wyniki sprzedaży jej najnowszego dzieła - Sniper: Ghost Warrior Contract. Dowiedzieliśmy się, że dotychczasowe przychody z gry (od premiery, tj. 22 listopada 2019 roku, do 31 marca 2020 roku) osiągnęły poziom ok. 39 mln złotych. Według szacunków w tym okresie sprzedano około 575 tys. egzemplarzy (z czego do ostatecznego klienta trafiło ok. 400 tys). Spółka poinformowała, że sprzedaż fizyczna oraz cyfrowa stały na podobnym poziomie, ale przewiduje wzrost tej drugiej.

Sniper: GWC miał swoją premierę 22 listopada 2019 roku. Produkcja spotkała się z pozytywnymi recenzjami i wielu krytyków zgodnie przyznało, że gra przywróciła serię na właściwe tory po nieudanej trzeciej odsłonie. Na początku marca tego roku tytuł otrzymał tryb multiplayer.

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Sniper: Ghost Warrior Contracts

Sniper: Ghost Warrior Contracts