Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2021, 17:25

autor: AlexB

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - gameplay na nowym trailerze; minimalne wymagania sprzętowe

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 otrzymało kolejny zwiastun. Skupia się on na prezentacji tego, jak będzie wyglądała rozgrywka w nadchodzącej produkcji firmy CI Games. Jej premiera zaplanowana jest na 4 czerwca tego roku.

O Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, czyli nowej odsłonie popularnej w niektórych kręgach serii pierwszoosobowych strzelanek, wiemy już coraz więcej. Dziś firma CI Games podzieliła się kolejnym materiałem ze swojej nadchodzącej produkcji. Tym razem jest to całkiem długi, przeszło trzyminutowy zwiastun. Prezentuje on podstawy tego, jak będzie wyglądała rozgrywka w Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Nie przedłużając, zapraszamy Was do seansu.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje 4 czerwca na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Xboksie Series S/X. Nieco później do wersji na konsolę Sony ma pojawić się darmowa aktualizacja dodająca wsparcie dla możliwości PlayStation 5. Jeśli zdecydujecie się na zakup tytułu już teraz, to możecie liczyć na specjalne bonusy w postaci dodatkowych broni oraz skórek. Szczegóły znajdują się na tym obrazku.

Jeszcze istotna informacja dla osób zainteresowanych pecetową wersją gry. Według twórców, tytuł będzie wymagał minimum Intel Core i5 7600 lub AMD Ryzen 5 1600 z 8GB RAM i kartą grafiki NVIDIA GeForce GTX 970 lub Radeon RX 580 (via DSOG).

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CI Games
  2. Graliśmy w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - sequel lepszy dokładnie o kilometr