Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 maja 2021, 17:00

autor: Karol Laska

Dean Winchester z Supernatural na zdjęciu z planu 3. sezonu The Boys

Jensen Ackles będzie jedną z głównych gwiazd trzeciego sezonu serialu superbohaterskiego pod tytułem The Boys. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu z jego udziałem.

The Boys to jeden z najlepiej ocenianych seriali superbohaterskich ostatnich lat, a za jakiś czas pojawi się jego trzeci sezon, który jest określany przez twórców jako najmroczniejszy i najbardziej krwawy w historii. Będzie to między innymi zasługa Soldier Boya, czyli nowej dla dzieła postaci o bardzo dziwnym komiksowym wątku, mającym niespodziewane i mocno skomplikowane podłoże homoseksualne. Fani są bardzo ciekawi, jak ów bohater zaprezentuje się w serialu i na ile jego historia będzie wierna oryginałowi.

W jego rolę, jak od jakiegoś czasu wiadomo, wcieli się Jensen Ackles – aktor znany przede wszystkim z serialu Nie z tego świata. Na koncie twitterowym scenarzysty The Boys, Erica Kripke, możemy w końcu zobaczyć wspomnianego gwiazdora w roli Soldier Boya, choć na razie nie wyróżnia się niczym specjalnym poza bujnym zarostem.

Kripke bardzo ceni sobie możliwość współpracy z Acklesem, o czym nie waha się mówić (via Collider):

Kiedy byłem dzieckiem, miałem szalone, niemożliwe marzenie – zapewnić Jensenowi Acklesowi pracę zarobkową. Z radością mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Jensen to niesamowity aktor i jeszcze lepsza osoba, pachnie jak ciepłe ciasteczka z kawałkami czekolady i traktuję go jak brata. Jako Soldier Boy, pierwszy superbohater w historii, wniesie do serialu mnóstwo humoru, patosu i niebezpieczeństwa. Nie mogę się doczekać, kiedy znów będę z nim na planie i przyniosę trochę Nie z tego świata do The Boys.

Praca nad zdjęciami do trzeciego sezonu serialu wrze, a więc przy sprawnej postprodukcji istnieje szansa na to, że zobaczymy go jeszcze w tym roku. Nie mamy pojęcia, czego konkretnie się spodziewać, ale zważywszy na powyższe słowa i obietnice, możemy być pewni jednego – to będzie istna jazda bez trzymanki. Znowu.

  1. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton
  2. Strona internetowa Amazon Prime Video