Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2013, 11:48

Sniper: Ghost Warrior 2 – pojawiło się pecetowe demo

W sieci udostępniono wersję demonstracyjną gry Sniper: Ghost Warrior 2. Mogą ją sprawdzić wyłącznie posiadacze pecetów.

Sniper: Ghost Warrior 2 wyszło w marcu tego roku, ale dopiero teraz doczekaliśmy się dema - Sniper: Ghost Warrior 2 – pojawiło się pecetowe demo - wiadomość - 2013-06-26
Sniper: Ghost Warrior 2 wyszło w marcu tego roku, ale dopiero teraz doczekaliśmy się dema

Mimo że od premiery gry Sniper: Ghost Warrior 2 upłynęło kilka miesięcy, to studio CI Games (dawniej City Interactive) opublikowało w Internecie próbkę swojej ostatniej produkcji. Demo możecie pobrać poprzez platformę Steam, klikając na odpowiedni baner bezpośrednio w karcie produktu. Wymaga ono niespełna 3,8 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Nie wiadomo, czy w planach jest wydanie wersji testowej gry także na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Życie snajpera jest usłane trupami - Sniper: Ghost Warrior 2 – pojawiło się pecetowe demo - wiadomość - 2013-06-26
Życie snajpera jest usłane trupami

Próbka, dostępna w polskiej kinowej wersji językowej (napisy), oferuje fragment kampanii dla jednego gracza, a dokładnie pierwszego aktu – Zanik łączności. Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz komputer sprosta wymaganiom sprzętowym tytułu, to na stronie internetowej Steam podano konfigurację, jaka jest potrzebna do płynnego działania gry.

Sniper: Ghost Warrior 2 to kontynuacja strzelaniny z 2010 roku, w której wcielamy się w tytułowego snajpera. Produkcja, stworzona na silniku Cry Engine 3, miała przebijać oryginał pod każdym względem. Niestety, finalny produkt pozostawia wiele do życzenia, o czym szerzej możecie przeczytać w naszej recenzji, w której Gambrinus wystawił grze notę 5/10. Zastosowanie silnika znanego z serii Crysis również nie zaowocowało wysoką jakością oprawy wizualnej. Efekty możecie zobaczyć w naszym redakcyjnym porównaniu grafiki z wersji zarówno na komputery osobiste, jak i na konsole.

Sniper: Ghost Warrior 2 debiutowało na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360 w połowie marca 2013 roku.